Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Audevard Balsamic Control 1Kg
    -9%

    Audevard Balsamic Control 1Kg

    Regular price €58,40 58,4 € / 1kg
    Sale price €58,40 Regular price €63,89
    You are saving: -€5,49
    58,4 € / 1kg
  •  
  • Audevard Ekygard + 2,4 KG
    -12%

    Audevard Ekygard + 2,4 KG

    Regular price €118,00 49,17 € / 1kg
    Sale price €118,00 Regular price €134,18
    You are saving: -€16,18
    49,17 € / 1kg
  • Audevard Balsamic Air 500 ml
    -22%

    Audevard Balsamic Air 500 ml

    Regular price €32,70 6,54 € / 100ml
    Sale price €32,70 Regular price €41,89
    You are saving: -€9,19
    6,54 € / 100ml
  • Audevard Hoof Biotine 5Kg
    -14%

    Audevard Hoof Biotine 5Kg

    Regular price €300,30 60,06 € / 1kg
    Sale price €300,30 Regular price €348,70
    You are saving: -€48,40
    60,06 € / 1kg
  •  
  • Audevard Ekyflex Arthro Evo 450 g
    -13%

    Audevard Ekyflex Arthro Evo 450 g

    Regular price €58,30 129,56 € / 1kg
    Sale price €58,30 Regular price €66,67
    You are saving: -€8,37
    129,56 € / 1kg
  •  
  • Audevard Bo Yeas Act Ultra 1,2Kg
    -12%

    Audevard Bo Yeas Act Ultra 1,2Kg

    Regular price €87,70 73,08 € / 1kg
    Sale price €87,70 Regular price €99,94
    You are saving: -€12,24
    73,08 € / 1kg
  •  
  • Audevard Zzen Flash 60 ml
    -9% Promo FD

    Audevard Zzen Flash 60 ml

    Regular price €10,90 18,17 € / 100ml
    Sale price €10,90 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,04
    18,17 € / 100ml
  • Audevard Myostem Protec 900 ml
    -17%

    Audevard Myostem Protec 900 ml

    Regular price €57,90 6,43 € / 100ml
    Sale price €57,90 Regular price €69,89
    You are saving: -€11,99
    6,43 € / 100ml
  • Audevard Ekyflex Nodolox Flash 60 ml
    -9%

    Audevard Ekyflex Nodolox Flash 60 ml

    Regular price €9,60 16,0 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €10,60
    You are saving: -€1,00
    16,0 € / 100ml
  •  
  • Audevard Redplex 1L
    -9%

    Audevard Redplex 1L

    Regular price €24,40 2,44 € / 100ml
    Sale price €24,40 Regular price €26,74
    You are saving: -€2,34
    2,44 € / 100ml
  •  
  • Audevard Ekygard Flash 60 ml
    -14%

    Audevard Ekygard Flash 60 ml

    Regular price €7,80 13,0 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €9,04
    You are saving: -€1,24
    13,0 € / 100ml
  •  
  • Audevard Harpagyl 900 gr
    -22%

    Audevard Harpagyl 900 gr

    Regular price €51,50 57,22 € / 1kg
    Sale price €51,50 Regular price €65,89
    You are saving: -€14,39
    57,22 € / 1kg
  •  
  • Audevard Bonutron Sport Pro 3Kg
    -5%

    Audevard Bonutron Sport Pro 3Kg

    Regular price €123,80 41,27 € / 1kg
    Sale price €123,80 Regular price €130,32
    You are saving: -€6,52
    41,27 € / 1kg
  • Audevard Bonutron Stud G1-L6 3Kg
    -5%

    Audevard Bonutron Stud G1-L6 3Kg

    Regular price €111,50 37,17 € / 1kg
    Sale price €111,50 Regular price €117,37
    You are saving: -€5,87
    37,17 € / 1kg
  • Audevard Bonutron Stud G1-L6 18Kg
    -5%

    Audevard Bonutron Stud G1-L6 18Kg

    Regular price €377,30 20,96 € / 1kg
    Sale price €377,30 Regular price €397,16
    You are saving: -€19,86
    20,96 € / 1kg
  • Audevard Bonutron Yearling 6-36M 9Kg
    -5%

    Audevard Bonutron Yearling 6-36M 9Kg

    Regular price €275,60 30,62 € / 1kg
    Sale price €275,60 Regular price €290,11
    You are saving: -€14,51
    30,62 € / 1kg
  • Audevard Bonutron Senior 17 Plus 2,4Kg
    -10%

    Audevard Bonutron Senior 17 Plus 2,4Kg

    Regular price €125,30 52,21 € / 1kg
    Sale price €125,30 Regular price €139,22
    You are saving: -€13,92
    52,21 € / 1kg
  • Audevard Redplex Booster 60 ml
    -14% Promo FD

    Audevard Redplex Booster 60 ml

    Regular price €10,40 17,33 € / 100ml
    Sale price €10,40 Regular price €12,05
    You are saving: -€1,65
    17,33 € / 100ml
  •  
  • Audevard Myostem Protec 4,5L
    -5%

    Audevard Myostem Protec 4,5L

    Regular price €274,20 6,09 € / 100ml
    Sale price €274,20 Regular price €288,63
    You are saving: -€14,43
    6,09 € / 100ml
  •  
  • Audevard Bonutron Start 15 ml
    -7%

    Audevard Bonutron Start 15 ml

    Regular price €10,50 0,7 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €11,26
    You are saving: -€0,76
    0,7 € / 1ud
  • Audevard Vetidral Solution 1L
    -11%

    Audevard Vetidral Solution 1L

    Regular price €47,90 4,79 € / 100ml
    Sale price €47,90 Regular price €54,00
    You are saving: -€6,10
    4,79 € / 100ml
  • Audevard Harpagyl 450 gr
    -21%

    Audevard Harpagyl 450 gr

    Regular price €30,20 67,11 € / 1kg
    Sale price €30,20 Regular price €38,16
    You are saving: -€7,96
    67,11 € / 1kg
  • Plastic Buster Muzzle Size 1
    -6% Promo FD

    Plastic Buster Muzzle Size 1

    Regular price €18,00 189,47 € / 1kg
    Sale price €18,00 Regular price €19,23
    You are saving: -€1,23
    189,47 € / 1kg
  • Plastic Buster Muzzle Size 2
    -6% Promo FD

    Plastic Buster Muzzle Size 2

    Regular price €19,70 179,09 € / 1kg
    Sale price €19,70 Regular price €21,02
    You are saving: -€1,32
    179,09 € / 1kg
  • Plastic Buster Muzzle Size 3
    -7% Promo FD

    Plastic Buster Muzzle Size 3

    Regular price €21,60 166,15 € / 1kg
    Sale price €21,60 Regular price €23,25
    You are saving: -€1,65
    166,15 € / 1kg
  • Plastic Buster Muzzle Size 4
    -7% Promo FD

    Plastic Buster Muzzle Size 4

    Regular price €23,50 130,56 € / 1kg
    Sale price €23,50 Regular price €25,37
    You are saving: -€1,87
    130,56 € / 1kg
  • Plastic Buster Muzzle Size 5
    -8% Promo FD

    Plastic Buster Muzzle Size 5

    Regular price €25,50 115,91 € / 1kg
    Sale price €25,50 Regular price €27,79
    You are saving: -€2,29
    115,91 € / 1kg
  • Plastic Buster Muzzle Size 6
    -5% Promo FD

    Plastic Buster Muzzle Size 6

    Regular price €29,10 121,25 € / 1kg
    Sale price €29,10 Regular price €30,63
    You are saving: -€1,53
    121,25 € / 1kg
  • Edgard & Cooper Wet Dog Food 6x400g Chicken
    -21%

    Edgard & Cooper Wet Dog Food 6x400g Chicken

    Regular price €17,70 44,25 € / 1kg
    Sale price €17,70 Regular price €22,49
    You are saving: -€4,79
    44,25 € / 1kg
  • Beaphar Bio Band Cat Repellent Collar 35Cm
    -5%

    Beaphar Bio Band Cat Repellent Collar 35Cm

    Regular price €6,00 187,5 € / 1kg
    Sale price €6,00 Regular price €6,32
    You are saving: -€0,32
    187,5 € / 1kg