Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Purina Pro Plan Feline Delicate Turkey 26X85Gr, wet food for cats
    -13%

    Purina Pro Plan Feline Delicate Turkey 26X85Gr, wet food for cats

    Regular price €31,70 14,34 € / 1kg
    Sale price €31,70 Regular price €36,44
    You are saving: -€4,74
    14,34 € / 1kg
  •  
  • Purina Pro Plan Vet Feline Nf Renal Function Salmon Pouch 10X85Gr, wet cat food
    -17%

    Purina Pro Plan Vet Feline Nf Renal Function Salmon Pouch 10X85Gr, wet cat food

    Regular price €16,60 19,53 € / 100gr
    Sale price €16,60 Regular price €19,93
    You are saving: -€3,33
    19,53 € / 100gr
  • Purina Pro Plan Vet Feline In Gastroenteric 24X195Gr Box, wet cat food
    -19%

    Purina Pro Plan Vet Feline In Gastroenteric 24X195Gr Box, wet cat food

    Regular price €68,20 14,57 € / 1kg
    Sale price €68,20 Regular price €84,65
    You are saving: -€16,45
    14,57 € / 1kg
  • Virbac Prevendog Anti-parasite Collar 35 Cm, 1 Unit
    -20%

    Virbac Prevendog Anti-parasite Collar 35 Cm, 1 Unit

    Regular price €15,60 380,49 € / 1kg
    Sale price €15,60 Regular price €19,49
    You are saving: -€3,89
    380,49 € / 1kg
  •  
  • Virbac Pronefa 60 ml, Renal Supplement For Dogs and Cats
    -5%

    Virbac Pronefa 60 ml, Renal Supplement For Dogs and Cats

    Regular price €27,00 45,0 € / 100ml
    Sale price €27,00 Regular price €28,35
    You are saving: -€1,35
    45,0 € / 100ml
  •  
  • Restomyl Gel 30 ml
    -21%

    Restomyl Gel 30 ml

    Regular price €21,80 72,67 € / 100ml
    Sale price €21,80 Regular price €27,77
    You are saving: -€5,97
    72,67 € / 100ml
  •  
  • Redonyl Ultra 50 mg, 60 capsules
    -10%

    Redonyl Ultra 50 mg, 60 capsules

    Regular price €36,80 2453,33 € / 1kg
    Sale price €36,80 Regular price €40,84
    You are saving: -€4,04
    2453,33 € / 1kg
  • Rehab Tarsus Protector Size Xl
    -8% Promo FD

    Rehab Tarsus Protector Size Xl

    Regular price €55,60 1208,7 € / 1kg
    Sale price €55,60 Regular price €60,24
    You are saving: -€4,64
    1208,7 € / 1kg
  • Renate 2 g 30Spheres
    -17%

    Renate 2 g 30Spheres

    Regular price €24,60 196,8 € / 1kg
    Sale price €24,60 Regular price €29,58
    You are saving: -€4,98
    196,8 € / 1kg
  •  
  • Rio Pericos 3Kg
    -39%

    Rio Pericos 3Kg

    Regular price €11,00 3,67 € / 1kg
    Sale price €11,00 Regular price €18,10
    You are saving: -€7,10
    3,67 € / 1kg
  •  
  • Freedog Anti-Stress Donut White 100Cm
    -10%

    Freedog Anti-Stress Donut White 100Cm

    Regular price €54,92 54,92 € / 1ud
    Sale price €54,92 Regular price €61,02
    You are saving: -€6,10
    54,92 € / 1ud
  •  
  • Rio Loros 3Kg
    -20%

    Rio Loros 3Kg

    Regular price €12,70 4,23 € / 1kg
    Sale price €12,70 Regular price €15,86
    You are saving: -€3,16
    4,23 € / 1kg
  •  
  • Rio Hand Feed For Hatchlings 400Gr
    -34%

    Rio Hand Feed For Hatchlings 400Gr

    Regular price €13,40 33,5 € / 1kg
    Sale price €13,40 Regular price €20,39
    You are saving: -€6,99
    33,5 € / 1kg
  • Rio Healthy Seeds All Birds 240Gr
    -32%

    Rio Healthy Seeds All Birds 240Gr

    Regular price €3,20 13,33 € / 1kg
    Sale price €3,20 Regular price €4,74
    You are saving: -€1,54
    13,33 € / 1kg
  • Rio Mix Wild Seeds All Birds 240Gr
    -31%

    Rio Mix Wild Seeds All Birds 240Gr

    Regular price €2,90 12,08 € / 1kg
    Sale price €2,90 Regular price €4,18
    You are saving: -€1,28
    12,08 € / 1kg
  • Rio Mix Singing Birds All Birds 240Gr
    -33%

    Rio Mix Singing Birds All Birds 240Gr

    Regular price €3,20 13,33 € / 1kg
    Sale price €3,20 Regular price €4,77
    You are saving: -€1,57
    13,33 € / 1kg
  • Rio Mix Fruit & Nuts All Poultry 160Gr
    -32%

    Rio Mix Fruit & Nuts All Poultry 160Gr

    Regular price €4,80 30,0 € / 1kg
    Sale price €4,80 Regular price €7,11
    You are saving: -€2,31
    30,0 € / 1kg
  • Rio Parakeets Moulting Period 500Gr
    -42%

    Rio Parakeets Moulting Period 500Gr

    Regular price €1,90 3,8 € / 1kg
    Sale price €1,90 Regular price €3,26
    You are saving: -€1,36
    3,8 € / 1kg
  •  
  • Rio Biscuits Healthy Seeds All Birds 8X5X7Gr
    -41%

    Rio Biscuits Healthy Seeds All Birds 8X5X7Gr

    Regular price €14,91 213,0 € / 100gr
    Sale price €14,91 Regular price €25,06
    You are saving: -€10,15
    213,0 € / 100gr
  •  
  • Rio Pericos 500Gr
    -40%

    Rio Pericos 500Gr

    Regular price €2,10 4,2 € / 1kg
    Sale price €2,10 Regular price €3,48
    You are saving: -€1,38
    4,2 € / 1kg
  • Rio Pericos Moulting Period 500Gr
    -6%

    Rio Pericos Moulting Period 500Gr

    Regular price €2,50 5,0 € / 1kg
    Sale price €2,50 Regular price €2,66
    You are saving: -€0,16
    5,0 € / 1kg
  • Rio Loros 500Gr
    -41%

    Rio Loros 500Gr

    Regular price €2,40 4,8 € / 1kg
    Sale price €2,40 Regular price €4,07
    You are saving: -€1,67
    4,8 € / 1kg
  • Rio Aves Exoticas 500Gr
    -40%

    Rio Aves Exoticas 500Gr

    Regular price €2,20 4,4 € / 1kg
    Sale price €2,20 Regular price €3,65
    You are saving: -€1,45
    4,4 € / 1kg
  • Rio Canarios Moulting Period 500Gr
    -40%

    Rio Canarios Moulting Period 500Gr

    Regular price €2,10 4,2 € / 1kg
    Sale price €2,10 Regular price €3,50
    You are saving: -€1,40
    4,2 € / 1kg
  • Rio Wild Birds 500Gr
    -40%

    Rio Wild Birds 500Gr

    Sold out
    Let me know
  • Rio Grano De Pajaro 520Gr
    -31%

    Rio Grano De Pajaro 520Gr

    Regular price €3,10 5,96 € / 1kg
    Sale price €3,10 Regular price €4,50
    You are saving: -€1,40
    5,96 € / 1kg
  • Rio Grease Balls 6X3X90Gr
    -40%

    Rio Grease Balls 6X3X90Gr

    Regular price €13,05 14,5 € / 100gr
    Sale price €13,05 Regular price €21,93
    You are saving: -€8,88
    14,5 € / 100gr
  • Rio Birdseed 4Kg
    -35%

    Rio Birdseed 4Kg

    Regular price €18,80 4,7 € / 1kg
    Sale price €18,80 Regular price €28,80
    You are saving: -€10,00
    4,7 € / 1kg
  • Rio Bola De Grasa 12X90 Gr
    -33%

    Rio Bola De Grasa 12X90 Gr

    Regular price €9,30 10,33 € / 100gr
    Sale price €9,30 Regular price €13,83
    You are saving: -€4,53
    10,33 € / 100gr
  • Rio Bird Sand 2Kg
    -33%

    Rio Bird Sand 2Kg

    Regular price €3,50 1,75 € / 1kg
    Sale price €3,50 Regular price €5,22
    You are saving: -€1,72
    1,75 € / 1kg