Collection:

Other animals

  • Rio Birdseed 4Kg
    -35%

    Rio Birdseed 4Kg

    Regular price €18,80 4,7 € / 1kg
    Sale price €18,80 Regular price €28,80
    You are saving: -€10,00
    4,7 € / 1kg
  • Rio Bola De Grasa 12X90 Gr
    -33%

    Rio Bola De Grasa 12X90 Gr

    Regular price €9,30 10,33 € / 100gr
    Sale price €9,30 Regular price €13,83
    You are saving: -€4,53
    10,33 € / 100gr
  • Rio Bird Sand 2Kg
    -33%

    Rio Bird Sand 2Kg

    Regular price €3,50 1,75 € / 1kg
    Sale price €3,50 Regular price €5,22
    You are saving: -€1,72
    1,75 € / 1kg
  • Rio Natural Cedar Cone Bird 8X55Gr
    -31% Promo FD

    Rio Natural Cedar Cone Bird 8X55Gr

    Regular price €30,10 54,73 € / 100gr
    Sale price €30,10 Regular price €43,64
    You are saving: -€13,54
    54,73 € / 100gr
  • Rio Parakeets Moulting Period 1Kg
    -42%

    Rio Parakeets Moulting Period 1Kg

    Regular price €3,40 3,4 € / 1kg
    Sale price €3,40 Regular price €5,86
    You are saving: -€2,46
    3,4 € / 1kg
  • Rio Pericos Moulting Period 1Kg
    -40%

    Rio Pericos Moulting Period 1Kg

    Regular price €4,10 4,1 € / 1kg
    Sale price €4,10 Regular price €6,83
    You are saving: -€2,73
    4,1 € / 1kg
  • Rio Exotic Birds 1Kg
    -40%

    Rio Exotic Birds 1Kg

    Regular price €4,10 4,1 € / 1kg
    Sale price €4,10 Regular price €6,83
    You are saving: -€2,73
    4,1 € / 1kg
  • Rio Sticks Fruit & Berries Parrots 10X2X90Gr
    -31% Promo FD

    Rio Sticks Fruit & Berries Parrots 10X2X90Gr

    Regular price €27,80 30,89 € / 100gr
    Sale price €27,80 Regular price €40,22
    You are saving: -€12,42
    30,89 € / 100gr
  • Rio Sticks With Honey Parakeets & Exotic Birds 8X2X40Gr
    -32% Promo FD

    Rio Sticks With Honey Parakeets & Exotic Birds 8X2X40Gr

    Regular price €21,50 53,75 € / 100gr
    Sale price €21,50 Regular price €31,75
    You are saving: -€10,25
    53,75 € / 100gr
  • Rio Sticks Tropica Fruit Parakeets & Exotic Birds 8X2X40Gr
    -28% Promo FD

    Rio Sticks Tropica Fruit Parakeets & Exotic Birds 8X2X40Gr

    Regular price €23,20 58,0 € / 100gr
    Sale price €23,20 Regular price €32,17
    You are saving: -€8,97
    58,0 € / 100gr
  • Rio Sticks Eggs & Shells All Birds 8X2X40Gr
    -33% Promo FD

    Rio Sticks Eggs & Shells All Birds 8X2X40Gr

    Regular price €21,20 53,0 € / 100gr
    Sale price €21,20 Regular price €31,75
    You are saving: -€10,55
    53,0 € / 100gr
  • Rio Sticks Tropical Fruit Pericos 8X2X75Gr
    -32% Promo FD

    Rio Sticks Tropical Fruit Pericos 8X2X75Gr

    Regular price €27,70 36,93 € / 100gr
    Sale price €27,70 Regular price €40,83
    You are saving: -€13,13
    36,93 € / 100gr
  • Rio Sticks Honey & Nuts Pericos 8X2X75Gr
    -32% Promo FD

    Rio Sticks Honey & Nuts Pericos 8X2X75Gr

    Regular price €27,70 36,93 € / 100gr
    Sale price €27,70 Regular price €40,83
    You are saving: -€13,13
    36,93 € / 100gr
  • Rio Sticks Honey & Healthy Seeds Canaries 8X2X40Gr
    -33% Promo FD

    Rio Sticks Honey & Healthy Seeds Canaries 8X2X40Gr

    Regular price €21,50 53,75 € / 100gr
    Sale price €21,50 Regular price €32,17
    You are saving: -€10,67
    53,75 € / 100gr
  • Rio Niger Seeds For All Birds 250Gr
    -21%

    Rio Niger Seeds For All Birds 250Gr

    Regular price €3,00 12,0 € / 1kg
    Sale price €3,00 Regular price €3,79
    You are saving: -€0,79
    12,0 € / 1kg
  • Rio Mani 150Gr
    -32%

    Rio Mani 150Gr

    Regular price €1,50 10,0 € / 1kg
    Sale price €1,50 Regular price €2,21
    You are saving: -€0,71
    10,0 € / 1kg
  • Rio Sticks Honey & Nuts Parrots 10X2X90Gr
    -33% Promo FD

    Rio Sticks Honey & Nuts Parrots 10X2X90Gr

    Regular price €27,80 30,89 € / 100gr
    Sale price €27,80 Regular price €41,39
    You are saving: -€13,59
    30,89 € / 100gr
  • Rio Egg For Parakeets And Other Small Birds 250Gr
    -31%

    Rio Egg For Parakeets And Other Small Birds 250Gr

    Regular price €3,60 14,4 € / 1kg
    Sale price €3,60 Regular price €5,25
    You are saving: -€1,65
    14,4 € / 1kg
  • Rio Egg For Parakeets & Parrots 250Gr
    -34%

    Rio Egg For Parakeets & Parrots 250Gr

    Regular price €4,20 16,8 € / 1kg
    Sale price €4,20 Regular price €6,37
    You are saving: -€2,17
    16,8 € / 1kg
  • Rio Gourmet Parakeets & Other Small Birds 250Gr
    -33%

    Rio Gourmet Parakeets & Other Small Birds 250Gr

    Regular price €3,80 15,2 € / 1kg
    Sale price €3,80 Regular price €5,69
    You are saving: -€1,89
    15,2 € / 1kg
  • Rio Gourmet Parakeets & Parrots 250Gr
    -35%

    Rio Gourmet Parakeets & Parrots 250Gr

    Regular price €4,40 17,6 € / 1kg
    Sale price €4,40 Regular price €6,74
    You are saving: -€2,34
    17,6 € / 1kg
  • Rio Pellets Vitamin Mineral Parakeets & Parakeets 120Gr
    -33%

    Rio Pellets Vitamin Mineral Parakeets & Parakeets 120Gr

    Regular price €3,70 30,83 € / 1kg
    Sale price €3,70 Regular price €5,50
    You are saving: -€1,80
    30,83 € / 1kg
  • Tabernil Vitamin Amino acids 20 ml
    -15%

    Tabernil Vitamin Amino acids 20 ml

    Regular price €8,20 41,0 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €9,70
    You are saving: -€1,50
    41,0 € / 100ml
  • Tabernil Spray 150 ml
    -22%

    Tabernil Spray 150 ml

    Regular price €7,20 4,8 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €9,26
    You are saving: -€2,06
    4,8 € / 100ml
  • Tabernil Ad3E 100 ml
    -5%

    Tabernil Ad3E 100 ml

    Regular price €16,10 16,1 € / 100ml
    Sale price €16,10 Regular price €16,95
    You are saving: -€0,85
    16,1 € / 100ml
  • Tabernil Calcium 20 ml
    -7%

    Tabernil Calcium 20 ml

    Regular price €8,30 41,5 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €8,90
    You are saving: -€0,60
    41,5 € / 100ml
  • Tabernil B Complex 20 ml
    -29%

    Tabernil B Complex 20 ml

    Regular price €6,30 31,5 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €8,89
    You are saving: -€2,59
    31,5 € / 100ml
  • Tabernil B Complex 100 ml
    -6% Promo FD

    Tabernil B Complex 100 ml

    Regular price €15,50 15,5 € / 100ml
    Sale price €15,50 Regular price €16,54
    You are saving: -€1,04
    15,5 € / 100ml
  • Tabernil Cria 10X10 gr
    -24%

    Tabernil Cria 10X10 gr

    Regular price €20,60 206,0 € / 1kg
    Sale price €20,60 Regular price €27,05
    You are saving: -€6,45
    206,0 € / 1kg
  • Tabernil Spray 400 ml
    -5% Promo FD

    Tabernil Spray 400 ml

    Regular price €14,40 3,6 € / 100ml
    Sale price €14,40 Regular price €15,16
    You are saving: -€0,76
    3,6 € / 100ml