Collection:

PHYSALIS

  • Physalis Scots Pine Essence 10Ml. Bio
    -36% Promo FD

    Physalis Scots Pine Essence 10Ml. Bio

    Regular price €9,10 91,0 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €14,14
    You are saving: -€5,04
    91,0 € / 100ml
  • Physalis Rosemary Essence 10Ml. Bio
    -10% Promo FD

    Physalis Rosemary Essence 10Ml. Bio

    Regular price €6,70 67,0 € / 100ml
    Sale price €6,70 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,77
    67,0 € / 100ml
  • Physalis Ginkgo Biloba Extract 100Ml. Bio
    -10%

    Physalis Ginkgo Biloba Extract 100Ml. Bio

    Regular price €14,40 14,4 € / 100ml
    Sale price €14,40 Regular price €16,00
    You are saving: -€1,60
    14,4 € / 100ml
  • Physalis Harpagofito Extract 100Ml. Bio
    -39%

    Physalis Harpagofito Extract 100Ml. Bio

    Regular price €14,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,86
    14,0 € / 100ml
  • Physalis Hypericum Hypericum P. Extract 100Ml. Bio
    -23%

    Physalis Hypericum Hypericum P. Extract 100Ml. Bio

    Regular price €13,60 13,6 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €17,68
    You are saving: -€4,08
    13,6 € / 100ml
  • Physalis Goldenrod Solidago Extract 100Ml. Bio
    -41%

    Physalis Goldenrod Solidago Extract 100Ml. Bio

    Regular price €13,60 13,6 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €22,86
    You are saving: -€9,26
    13,6 € / 100ml
  • Physalis Fat Burner Infusion 20Filters Bio
    -19%

    Physalis Fat Burner Infusion 20Filters Bio

    Regular price €4,00 0,2 € / 1ud
    Sale price €4,00 Regular price €4,95
    You are saving: -€0,95
    0,2 € / 1ud
  • Physalis Hair & Nails 45 Tablets
    -37% Promo FD

    Physalis Hair & Nails 45 Tablets

    Regular price €14,40 0,32 € / 1ud
    Sale price €14,40 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,46
    0,32 € / 1ud
  • Physalis Eucalyforce Gumdrops 45Gr. Bio
    -23%

    Physalis Eucalyforce Gumdrops 45Gr. Bio

    Regular price €5,90 13,11 € / 100gr
    Sale price €5,90 Regular price €7,68
    You are saving: -€1,78
    13,11 € / 100gr
  • Physalis Ravintsara Essence 30Ml. Bio
    -41% Promo FD

    Physalis Ravintsara Essence 30Ml. Bio

    Regular price €19,20 64,0 € / 100ml
    Sale price €19,20 Regular price €32,61
    You are saving: -€13,41
    64,0 € / 100ml
  • Physalis Carrot Oil 100Ml. Bio
    -43%

    Physalis Carrot Oil 100Ml. Bio

    Regular price €12,20 12,2 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €21,29
    You are saving: -€9,09
    12,2 € / 100ml
  • Physalis Cornflower Water 200Ml. Bio
    -40%

    Physalis Cornflower Water 200Ml. Bio

    Regular price €8,50 4,25 € / 100ml
    Sale price €8,50 Regular price €14,14
    You are saving: -€5,64
    4,25 € / 100ml
  • Physalis Orange Blossom Water 200Ml. Bio
    -18%

    Physalis Orange Blossom Water 200Ml. Bio

    Regular price €9,00 4,5 € / 100ml
    Sale price €9,00 Regular price €11,00
    You are saving: -€2,00
    4,5 € / 100ml
  • Physalis Lavender Water 200Ml. Bio
    -41%

    Physalis Lavender Water 200Ml. Bio

    Regular price €8,30 4,15 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €14,14
    You are saving: -€5,84
    4,15 € / 100ml
  • Physalis Geranium Essence 10Ml. Bio
    -49%

    Physalis Geranium Essence 10Ml. Bio

    Regular price €10,80 108,0 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €21,29
    You are saving: -€10,49
    108,0 € / 100ml
  • Physalis Essence Lavender (Spica) 10Ml. Bio
    -30%

    Physalis Essence Lavender (Spica) 10Ml. Bio

    Sold out
    Let me know
  • Physalis True Lavender Essence 10Ml. Bio
    -16% Promo FD

    Physalis True Lavender Essence 10Ml. Bio

    Regular price €7,80 78,0 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €9,24
    You are saving: -€1,44
    78,0 € / 100ml
  • Physalis Peppermint Essence 10Ml. Bio
    -41% Promo FD

    Physalis Peppermint Essence 10Ml. Bio

    Regular price €7,50 75,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €12,71
    You are saving: -€5,21
    75,0 € / 100ml
  • Physalis Niaouli Essence 10Ml. Bio
    -36%

    Physalis Niaouli Essence 10Ml. Bio

    Regular price €6,30 63,0 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €9,86
    You are saving: -€3,56
    63,0 € / 100ml
  • Physalis Grapefruit Essence 10Ml. Bio
    -41%

    Physalis Grapefruit Essence 10Ml. Bio

    Regular price €7,80 78,0 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €13,29
    You are saving: -€5,49
    78,0 € / 100ml
  • Physalis Dandelion Extract Taraxacum O. 100Ml. Bio
    -41%

    Physalis Dandelion Extract Taraxacum O. 100Ml. Bio

    Regular price €13,60 13,6 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €22,86
    You are saving: -€9,26
    13,6 € / 100ml
  • Physalis Green Nettle Extract Urtica D. 100Ml. Bio
    -41%

    Physalis Green Nettle Extract Urtica D. 100Ml. Bio

    Regular price €13,60 13,6 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €22,86
    You are saving: -€9,26
    13,6 € / 100ml
  • Physalis Articulations Infusion 20 Filters Bio
    -45%

    Physalis Articulations Infusion 20 Filters Bio

    Regular price €3,90 0,2 € / 1ud
    Sale price €3,90 Regular price €7,07
    You are saving: -€3,17
    0,2 € / 1ud
  • Physalis Detox+ 30 Tablets
    -41%

    Physalis Detox+ 30 Tablets

    Regular price €12,60 0,42 € / 1ud
    Sale price €12,60 Regular price €21,43
    You are saving: -€8,83
    0,42 € / 1ud
  • Physalis Echinacea+Propolis 100Ml. Bio
    -39% Promo FD

    Physalis Echinacea+Propolis 100Ml. Bio

    Regular price €15,70 15,7 € / 100ml
    Sale price €15,70 Regular price €25,71
    You are saving: -€10,01
    15,7 € / 100ml
  • Physalis Happy Mama Pronatal+ 30 Tablets
    -40%

    Physalis Happy Mama Pronatal+ 30 Tablets

    Regular price €13,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €22,86
    You are saving: -€9,06
    0,46 € / 1ud
  • Physalis Ultrasonic Diffuser Drop C White
    -8% Promo FD

    Physalis Ultrasonic Diffuser Drop C White

    Regular price €29,50 29,5 € / 1ud
    Sale price €29,50 Regular price €32,00
    You are saving: -€2,50
    29,5 € / 1ud
  • Physalis Borage Oil 50ml Bio
    -16% Promo FD

    Physalis Borage Oil 50ml Bio

    Regular price €11,70 23,4 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €13,90
    You are saving: -€2,20
    23,4 € / 100ml
  • Physalis Avocado Oil 100Ml. Bio
    -13% Promo FD

    Physalis Avocado Oil 100Ml. Bio

    Regular price €10,50 10,5 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €12,00
    You are saving: -€1,50
    10,5 € / 100ml
  • Physalis Field Mint Essence Peppermint 10Ml. Bio
    -38%

    Physalis Field Mint Essence Peppermint 10Ml. Bio

    Regular price €6,10 61,0 € / 100ml
    Sale price €6,10 Regular price €9,86
    You are saving: -€3,76
    61,0 € / 100ml