Collection:

PHYSALIS

  • Physalis Respiration Synergy Essential Oil 10Ml. Bio
    -41%

    Physalis Respiration Synergy Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €8,30 83,0 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €14,14
    You are saving: -€5,84
    83,0 € / 100ml
  • Physalis Ginger Extract 100Ml. Bio
    -41%

    Physalis Ginger Extract 100Ml. Bio

    Regular price €13,60 13,6 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €22,86
    You are saving: -€9,26
    13,6 € / 100ml
  • Physalis Hamamelis Extract 100Ml. Bio
    -39% Promo FD

    Physalis Hamamelis Extract 100Ml. Bio

    Regular price €14,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,86
    14,0 € / 100ml
  • Physalis Magnesium Forte 60 Tablets
    -43%

    Physalis Magnesium Forte 60 Tablets

    Regular price €12,70 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,70 Regular price €22,09
    You are saving: -€9,39
    0,21 € / 1ud
  • Physalis Royal Jelly Forte 20Amp. Bio
    -17%

    Physalis Royal Jelly Forte 20Amp. Bio

    Regular price €20,70 20,7 € / 1ud
    Sale price €20,70 Regular price €24,91
    You are saving: -€4,21
    20,7 € / 1ud
  • Physalis Propolis Forte Chewable Tablets 45Gr. Bio
    -7% Promo FD

    Physalis Propolis Forte Chewable Tablets 45Gr. Bio

    Regular price €6,10 13,56 € / 100gr
    Sale price €6,10 Regular price €6,53
    You are saving: -€0,43
    13,56 € / 100gr
  • Physalis Milk Thistle Forte 45 Tablets
    -41%

    Physalis Milk Thistle Forte 45 Tablets

    Regular price €13,60 0,3 € / 1ud
    Sale price €13,60 Regular price €22,86
    You are saving: -€9,26
    0,3 € / 1ud
  • Physalis Rose Water 200Ml. Bio
    -16% Promo FD

    Physalis Rose Water 200Ml. Bio

    Regular price €10,10 5,05 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €12,00
    You are saving: -€1,90
    5,05 € / 100ml
  • Physalis Essence Cajeput 10Ml. Bio
    -37% Promo FD

    Physalis Essence Cajeput 10Ml. Bio

    Regular price €8,60 86,0 € / 100ml
    Sale price €8,60 Regular price €13,64
    You are saving: -€5,04
    86,0 € / 100ml
  • Physalis Helichrysum Essence 5Ml. Bio
    -13% Promo FD

    Physalis Helichrysum Essence 5Ml. Bio

    Regular price €29,70 594,0 € / 100ml
    Sale price €29,70 Regular price €34,00
    You are saving: -€4,30
    594,0 € / 100ml
  • Physalis Palmarosa Essence 10Ml. Bio
    -23% Promo FD

    Physalis Palmarosa Essence 10Ml. Bio

    Regular price €7,60 76,0 € / 100ml
    Sale price €7,60 Regular price €9,86
    You are saving: -€2,26
    76,0 € / 100ml
  • Physalis Sage Sclarea Essence 10Ml. Bio
    -16% Promo FD

    Physalis Sage Sclarea Essence 10Ml. Bio

    Regular price €13,90 139,0 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €16,50
    You are saving: -€2,60
    139,0 € / 100ml
  • Physalis Horse Chestnut Extract Aesculus H. 100Ml. Bio
    -21%

    Physalis Horse Chestnut Extract Aesculus H. 100Ml. Bio

    Regular price €14,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €17,68
    You are saving: -€3,68
    14,0 € / 100ml
  • Physalis Fucus Extract 100Ml. Bio
    -5%

    Physalis Fucus Extract 100Ml. Bio

    Regular price €16,80 16,8 € / 100ml
    Sale price €16,80 Regular price €17,68
    You are saving: -€0,88
    16,8 € / 100ml
  • Physalis Happy Mama Infusion 20Filters Bio
    -36%

    Physalis Happy Mama Infusion 20Filters Bio

    Regular price €4,50 0,23 € / 1ud
    Sale price €4,50 Regular price €7,07
    You are saving: -€2,57
    0,23 € / 1ud
  • Physalis Cranberry+ Bio 30 Tablets
    -36%

    Physalis Cranberry+ Bio 30 Tablets

    Regular price €15,00 0,5 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €23,57
    You are saving: -€8,57
    0,5 € / 1ud
  • Physalis Curcum Actif 30 Tablets
    -36%

    Physalis Curcum Actif 30 Tablets

    Regular price €17,80 0,59 € / 1ud
    Sale price €17,80 Regular price €27,86
    You are saving: -€10,06
    0,59 € / 1ud
  • Physalis Echinacea Forte Gummies 45Gr. Bio
    -28% Promo FD

    Physalis Echinacea Forte Gummies 45Gr. Bio

    Regular price €6,10 13,56 € / 100gr
    Sale price €6,10 Regular price €8,50
    You are saving: -€2,40
    13,56 € / 100gr
  • Physalis Ginseng Forte 30 Tablets
    -37%

    Physalis Ginseng Forte 30 Tablets

    Regular price €16,30 0,54 € / 1ud
    Sale price €16,30 Regular price €25,71
    You are saving: -€9,41
    0,54 € / 1ud
  • Physalis Glucosamin Forte 30 Tablets
    -40%

    Physalis Glucosamin Forte 30 Tablets

    Regular price €10,20 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €17,14
    You are saving: -€6,94
    0,34 € / 1ud
  • Physalis Menopause+ 30 Tablets
    -18%

    Physalis Menopause+ 30 Tablets

    Regular price €15,20 0,51 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €18,60
    You are saving: -€3,40
    0,51 € / 1ud
  • Physalis Tired Legs 30 Tablets
    -37%

    Physalis Tired Legs 30 Tablets

    Regular price €13,90 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €22,00
    You are saving: -€8,10
    0,46 € / 1ud
  • Physalis Q10 Forte 30 Capsules
    -10%

    Physalis Q10 Forte 30 Capsules

    Regular price €16,20 0,54 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €18,00
    You are saving: -€1,80
    0,54 € / 1ud
  • Physalis Relax & Sleep 45 Tablets Bio
    -37%

    Physalis Relax & Sleep 45 Tablets Bio

    Regular price €15,70 0,35 € / 1ud
    Sale price €15,70 Regular price €24,86
    You are saving: -€9,16
    0,35 € / 1ud
  • Physalis Eucalyptus Smithii Essential Oil 10Ml. Bio
    -39% Promo FD

    Physalis Eucalyptus Smithii Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €6,20 62,0 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €10,23
    You are saving: -€4,03
    62,0 € / 100ml
  • Physalis Shea Butter 250Gr. Bio
    -16% Promo FD

    Physalis Shea Butter 250Gr. Bio

    Regular price €16,30 6,52 € / 100gr
    Sale price €16,30 Regular price €19,50
    You are saving: -€3,20
    6,52 € / 100gr
  • Physalis Ayurveda Synergy Essential Oil 10Ml. Bio
    -39% Promo FD

    Physalis Ayurveda Synergy Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €11,70 117,0 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €19,29
    You are saving: -€7,59
    117,0 € / 100ml
  • Physalis Sensual Synergy Essential Oil 10Ml. Bio
    -35%

    Physalis Sensual Synergy Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €12,60 126,0 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €19,29
    You are saving: -€6,69
    126,0 € / 100ml
  • Physalis White Fir Essential Oil 10Ml. Bio
    -8% Promo FD

    Physalis White Fir Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €10,10 101,0 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €10,95
    You are saving: -€0,85
    101,0 € / 100ml
  • Physalis Fennel Essential Oil 10Ml.Bio
    -31% Promo FD

    Physalis Fennel Essential Oil 10Ml.Bio

    Regular price €12,20 122,0 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €17,64
    You are saving: -€5,44
    122,0 € / 100ml