Collection:

PHYSALIS

  • Physalis Multivit Actif 50+ 30 Tablets
    -35% Promo FD

    Physalis Multivit Actif 50+ 30 Tablets

    Regular price €14,80 0,19 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,06
    0,19 € / 1ud
  • Physalis Organic C Bio 30 Tablets
    -31% Promo FD

    Physalis Organic C Bio 30 Tablets

    Regular price €17,82 0,59 € / 1ud
    Sale price €17,82 Regular price €25,71
    You are saving: -€7,89
    0,59 € / 1ud
  • Physalis Propolis Forte 30 Tablets Bio
    -41%

    Physalis Propolis Forte 30 Tablets Bio

    Regular price €13,50 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €22,86
    You are saving: -€9,36
    0,45 € / 1ud
  • Physalis Sun Formula 30 Capsules
    -16% Promo FD

    Physalis Sun Formula 30 Capsules

    Regular price €15,10 0,5 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €18,00
    You are saving: -€2,90
    0,5 € / 1ud
  • Physalis Transit+ 60 Tablets
    -36%

    Physalis Transit+ 60 Tablets

    Regular price €14,10 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,10 Regular price €22,14
    You are saving: -€8,04
    0,24 € / 1ud
  • Physalis Vision Ok 30 Capsules
    -36% Promo FD

    Physalis Vision Ok 30 Capsules

    Regular price €15,00 0,5 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €23,57
    You are saving: -€8,57
    0,5 € / 1ud
  • Physalis Proman Forte 30 Tablets
    -16% Promo FD

    Physalis Proman Forte 30 Tablets

    Regular price €20,20 0,67 € / 1ud
    Sale price €20,20 Regular price €24,00
    You are saving: -€3,80
    0,67 € / 1ud
  • Physalis Immunity Essential Oil 10Ml. Bio
    -34% Promo FD

    Physalis Immunity Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €11,30 113,0 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €17,00
    You are saving: -€5,70
    113,0 € / 100ml
  • Physalis Iq Balance 30 Tablets
    -35% Promo FD

    Physalis Iq Balance 30 Tablets

    Regular price €16,80 0,56 € / 1ud
    Sale price €16,80 Regular price €25,71
    You are saving: -€8,91
    0,56 € / 1ud
  • Physalis Arnica Vegetable Oil 100Ml. Bio
    -41%

    Physalis Arnica Vegetable Oil 100Ml. Bio

    Regular price €13,50 13,5 € / 100ml
    Sale price €13,50 Regular price €22,86
    You are saving: -€9,36
    13,5 € / 100ml
  • Physalis Rosehip Vegetable Oil 50Ml. Bio
    -15% Promo FD

    Physalis Rosehip Vegetable Oil 50Ml. Bio

    Regular price €15,70 31,4 € / 100ml
    Sale price €15,70 Regular price €18,50
    You are saving: -€2,80
    31,4 € / 100ml
  • Physalis Hypericum Vegetable Oil 100Ml. Bio
    -33% Promo FD

    Physalis Hypericum Vegetable Oil 100Ml. Bio

    Regular price €13,80 13,8 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €20,71
    You are saving: -€6,91
    13,8 € / 100ml
  • Physalis No Stress Roll-On 10Ml. Bio
    -9% Promo FD

    Physalis No Stress Roll-On 10Ml. Bio

    Regular price €12,70 127,0 € / 100ml
    Sale price €12,70 Regular price €14,00
    You are saving: -€1,30
    127,0 € / 100ml
  • Physalis Tamanu Vegetable Oil 100Ml. Bio
    -34% Promo FD

    Physalis Tamanu Vegetable Oil 100Ml. Bio

    Regular price €15,20 15,2 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €22,86
    You are saving: -€7,66
    15,2 € / 100ml
  • Physalis Good Night Sweet Dreams Roll-On 10Ml. Bio
    -32% Promo FD

    Physalis Good Night Sweet Dreams Roll-On 10Ml. Bio

    Regular price €11,70 117,0 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €17,14
    You are saving: -€5,44
    117,0 € / 100ml
  • Physalis Insect Bite Post Bite Roll-On 10Ml. Bio
    -30% Promo FD

    Physalis Insect Bite Post Bite Roll-On 10Ml. Bio

    Regular price €12,00 120,0 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €17,14
    You are saving: -€5,14
    120,0 € / 100ml
  • Physalis Always Zen Synergy Essential Oil 10Ml. Bio
    -27% Promo FD

    Physalis Always Zen Synergy Essential Oil 10Ml. Bio

    Sold out
    Let me know
  • Physalis Clear Mind Synergy Essential Oil 10Ml. Bio
    -30% Promo FD

    Physalis Clear Mind Synergy Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €12,50 125,0 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €17,86
    You are saving: -€5,36
    125,0 € / 100ml
  • Physalis Good Karma Synergy Essential Oil 10Ml. Bio
    -30% Promo FD

    Physalis Good Karma Synergy Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €14,90 149,0 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €21,29
    You are saving: -€6,39
    149,0 € / 100ml
  • Physalis Coriander Essential Oil 10Ml. Bio
    -21% Promo FD

    Physalis Coriander Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €10,80 108,0 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €13,68
    You are saving: -€2,88
    108,0 € / 100ml
  • Physalis No Stress Synergy Essential Oil 10Ml. Bio
    -30% Promo FD

    Physalis No Stress Synergy Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €16,00 160,0 € / 100ml
    Sale price €16,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€6,86
    160,0 € / 100ml
  • Physalis Yin Yang Synergy Essential Oil 10Ml. Bio
    -35% Promo FD

    Physalis Yin Yang Synergy Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €14,80 148,0 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,06
    148,0 € / 100ml
  • Physalis Spearmint Essential Oil 10Ml. Bio
    -10% Promo FD

    Physalis Spearmint Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €8,30 83,0 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €9,24
    You are saving: -€0,94
    83,0 € / 100ml
  • Physalis Rosemary Camphor Essential Oil 10Ml. Bio
    -30% Promo FD

    Physalis Rosemary Camphor Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €10,00 100,0 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €14,23
    You are saving: -€4,23
    100,0 € / 100ml
  • Physalis Vetiver Essential Oil 5Ml. Bio
    -31% Promo FD

    Physalis Vetiver Essential Oil 5Ml. Bio

    Regular price €14,22 284,4 € / 100ml
    Sale price €14,22 Regular price €20,71
    You are saving: -€6,49
    284,4 € / 100ml
  • Physalis Thyme Extract 100Ml. Bio
    -39% Promo FD

    Physalis Thyme Extract 100Ml. Bio

    Regular price €14,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,86
    14,0 € / 100ml
  • Physalis Yarrow Extract 100Ml. Bio
    -39% Promo FD

    Physalis Yarrow Extract 100Ml. Bio

    Regular price €14,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,86
    14,0 € / 100ml
  • Physalis Lion's Foot Extract 100Ml Bio
    -39% Promo FD

    Physalis Lion's Foot Extract 100Ml Bio

    Regular price €14,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,86
    14,0 € / 100ml
  • Physalis Collagen Coffee 12Sbrs.
    -38% Promo FD

    Physalis Collagen Coffee 12Sbrs.

    Regular price €23,00 23,0 € / 1ud
    Sale price €23,00 Regular price €37,14
    You are saving: -€14,14
    23,0 € / 1ud
  • Physalis Collagen Matcha 12Sbrs.
    -23%

    Physalis Collagen Matcha 12Sbrs.

    Regular price €28,60 28,6 € / 1ud
    Sale price €28,60 Regular price €37,14
    You are saving: -€8,54
    28,6 € / 1ud