Collection:

PJUR

  • Pjur Water Based Lubricant 30 Ml
    -48%

    Pjur Water Based Lubricant 30 Ml

    Sold out
    Let me know
  • Pjur Water Based Lubricant 100 Ml
    -47%

    Pjur Water Based Lubricant 100 Ml

    Regular price €7,70 7,7 € / 100ml
    Sale price €7,70 Regular price €14,57
    You are saving: -€6,87
    7,7 € / 100ml
  • Pjur Water Based Lubricant 250 Ml
    -50%

    Pjur Water Based Lubricant 250 Ml

    Regular price €17,50 7,0 € / 100ml
    Sale price €17,50 Regular price €34,74
    You are saving: -€17,24
    7,0 € / 100ml
  • Pjur Back Door Regenerating Panthenol Anal Water Based 100 Ml
    -39%

    Pjur Back Door Regenerating Panthenol Anal Water Based 100 Ml

    Regular price €9,70 9,7 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €15,96
    You are saving: -€6,26
    9,7 € / 100ml
  • Pjur Back Door Anal Regenerating Panthenol Water Based 250 Ml
    -41% Promo FD

    Pjur Back Door Anal Regenerating Panthenol Water Based 250 Ml

    Regular price €22,00 8,8 € / 100ml
    Sale price €22,00 Regular price €37,36
    You are saving: -€15,36
    8,8 € / 100ml
  • Pjur Toy Cleaner Spray 100 Ml
    -17%

    Pjur Toy Cleaner Spray 100 Ml

    Regular price €10,69 10,69 € / 100ml
    Sale price €10,69 Regular price €12,95
    You are saving: -€2,26
    10,69 € / 100ml
  • Pjur Original 100 Ml
    -17%

    Pjur Original 100 Ml

    Regular price €10,80 10,8 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €13,03
    You are saving: -€2,23
    10,8 € / 100ml
  • Pjur Woman 100 Ml
    -44% Promo FD

    Pjur Woman 100 Ml

    Regular price €10,80 10,8 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €19,32
    You are saving: -€8,52
    10,8 € / 100ml
  • Pjur Retardant With Soothing 20 Ml
    -37% Promo FD

    Pjur Retardant With Soothing 20 Ml

    Regular price €9,30 46,5 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €14,83
    You are saving: -€5,53
    46,5 € / 100ml
  • Pjur Stimulating Lubricant Warming Effect 100 Ml
    -44%

    Pjur Stimulating Lubricant Warming Effect 100 Ml

    Regular price €9,70 9,7 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €17,31
    You are saving: -€7,61
    9,7 € / 100ml
  • Pjur Stimulating Lubricant Warming Effect 30 Ml
    -40% Promo FD

    Pjur Stimulating Lubricant Warming Effect 30 Ml

    Regular price €4,90 16,33 € / 100ml
    Sale price €4,90 Regular price €8,22
    You are saving: -€3,32
    16,33 € / 100ml
  • Pjur Superhero Lubricant Retardant 100 Ml
    -44%

    Pjur Superhero Lubricant Retardant 100 Ml

    Regular price €9,70 9,7 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €17,31
    You are saving: -€7,61
    9,7 € / 100ml
  • Pjur Superhero Performance Retardant Spray 20 Ml
    -47%

    Pjur Superhero Performance Retardant Spray 20 Ml

    Regular price €8,80 44,0 € / 100ml
    Sale price €8,80 Regular price €16,49
    You are saving: -€7,69
    44,0 € / 100ml
  • Pjur Woman Aloe Water Based Lubricant 100 Ml
    -19%

    Pjur Woman Aloe Water Based Lubricant 100 Ml

    Regular price €10,69 10,69 € / 100ml
    Sale price €10,69 Regular price €13,18
    You are saving: -€2,49
    10,69 € / 100ml
  • Pjur Woman Nude Water Based Lubricant 30 Ml
    -41%

    Pjur Woman Nude Water Based Lubricant 30 Ml

    Regular price €3,90 13,0 € / 100ml
    Sale price €3,90 Regular price €6,57
    You are saving: -€2,67
    13,0 € / 100ml
  • Pjur Woman Vegan Water Based Lubricant 30 Ml
    -33%

    Pjur Woman Vegan Water Based Lubricant 30 Ml

    Regular price €4,37 14,57 € / 100ml
    Sale price €4,37 Regular price €6,57
    You are saving: -€2,20
    14,57 € / 100ml
  • Pjur Superhero Retardant Spray 20 Ml
    -42%

    Pjur Superhero Retardant Spray 20 Ml

    Regular price €10,60 53,0 € / 100ml
    Sale price €10,60 Regular price €18,14
    You are saving: -€7,54
    53,0 € / 100ml
  • Anal Relaxing Gel Pjur Analyse Me! 100Ml
    -35%

    Anal Relaxing Gel Pjur Analyse Me! 100Ml

    Regular price €11,60 11,6 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €17,98
    You are saving: -€6,38
    11,6 € / 100ml
  • Pjur Analyse Me! Anal Relaxing Gel 250ml
    -29% Promo FD

    Pjur Analyse Me! Anal Relaxing Gel 250ml

    Regular price €26,80 10,72 € / 100ml
    Sale price €26,80 Regular price €37,93
    You are saving: -€11,13
    10,72 € / 100ml
  • Pjur Analyse Me! Anal Water Lubricant 100Ml
    -36% Promo FD

    Pjur Analyse Me! Anal Water Lubricant 100Ml

    Regular price €9,70 9,7 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €15,08
    You are saving: -€5,38
    9,7 € / 100ml
  • Pjur Analyse Me! Anal Water Lubricant 250Ml
    -41%

    Pjur Analyse Me! Anal Water Lubricant 250Ml

    Regular price €22,00 8,8 € / 100ml
    Sale price €22,00 Regular price €37,11
    You are saving: -€15,11
    8,8 € / 100ml
  • Pjur Analyse Me! Anal Comfort Serum 20Ml
    -46% Promo FD

    Pjur Analyse Me! Anal Comfort Serum 20Ml

    Regular price €11,60 58,0 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €21,53
    You are saving: -€9,93
    58,0 € / 100ml
  • Water Based Lubricant Pjur Aqua 250Ml
    -48%

    Water Based Lubricant Pjur Aqua 250Ml

    Regular price €15,40 6,16 € / 100ml
    Sale price €15,40 Regular price €29,89
    You are saving: -€14,49
    6,16 € / 100ml
  • Water Based Lubricant Pjur Aqua 30Ml
    -10%

    Water Based Lubricant Pjur Aqua 30Ml

    Regular price €3,50 11,67 € / 100ml
    Sale price €3,50 Regular price €3,89
    You are saving: -€0,39
    11,67 € / 100ml
  • Pjur Back Door Anal Water Lubricant 100ml
    -43% Promo FD

    Pjur Back Door Anal Water Lubricant 100ml

    Regular price €9,70 9,7 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €17,05
    You are saving: -€7,35
    9,7 € / 100ml
  • Pjur Back Door Anal Water Lubricant 250ml
    -29% Promo FD

    Pjur Back Door Anal Water Lubricant 250ml

    Regular price €22,00 8,8 € / 100ml
    Sale price €22,00 Regular price €31,10
    You are saving: -€9,10
    8,8 € / 100ml
  • Pjur Back Door Anal Relaxing Gel 100Ml
    -19%

    Pjur Back Door Anal Relaxing Gel 100Ml

    Regular price €11,30 11,3 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €13,92
    You are saving: -€2,62
    11,3 € / 100ml
  • Pjur Back Door Anal Relaxing Gel 30Ml
    -17% Promo FD

    Pjur Back Door Anal Relaxing Gel 30Ml

    Sold out
    Let me know
  • Pjur Back Door Anal Relaxing Spray
    -50%

    Pjur Back Door Anal Relaxing Spray

    Regular price €8,80 8,8 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €17,58
    You are saving: -€8,78
    8,8 € / 1ud
  • Pjur Basic Water Based Lubricant 100 Ml
    -5% Promo FD

    Pjur Basic Water Based Lubricant 100 Ml

    Regular price €10,69 10,69 € / 100ml
    Sale price €10,69 Regular price €11,26
    You are saving: -€0,57
    10,69 € / 100ml