Collection:

Sesderma cosmetics

  • Sesderma C-Vit Glow Up Pack
    -17%

    Sesderma C-Vit Glow Up Pack

    Regular price €43,90 43,9 € / 1ud
    Sale price €43,90 Regular price €52,95
    You are saving: -€9,05
    43,9 € / 1ud
  • Sesderma Samay Anti-ageing Serum 30 ml
    -33%

    Sesderma Samay Anti-ageing Serum 30 ml

    Regular price €26,90 89,67 € / 100ml
    Sale price €26,90 Regular price €39,95
    You are saving: -€13,05
    89,67 € / 100ml
  • Sesderma Retisil Eye & Lip Contour , 30 ml
    -37%

    Sesderma Retisil Eye & Lip Contour , 30 ml

    Sold out
    Let me know
  • Sesderma Sesbalance Seborregulator Plus Gel, 30 ml
    -36%

    Sesderma Sesbalance Seborregulator Plus Gel, 30 ml

    Regular price €22,20 74,0 € / 100ml
    Sale price €22,20 Regular price €34,95
    You are saving: -€12,75
    74,0 € / 100ml
  • Sesderma Repaskin Urban 365 Sensitive Skin, 50 ml
    -37% Oportunidades

    Sesderma Repaskin Urban 365 Sensitive Skin, 50 ml

    Regular price €18,80 37,6 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €29,95
    You are saving: -€11,15
    37,6 € / 100ml
  • Sesderma Valentine's Day Chest
    -21% Oportunidades

    Sesderma Valentine's Day Chest

    Regular price €33,00 11,0 € / 1ud
    Sale price €33,00 Regular price €41,95
    You are saving: -€8,95
    11,0 € / 1ud
  • Sesderma C-Vit 5 Serum 30Ml + Luminous Fluid 10Ml
    -26%

    Sesderma C-Vit 5 Serum 30Ml + Luminous Fluid 10Ml

    Regular price €44,60 148,67 € / 100ml
    Sale price €44,60 Regular price €59,99
    You are saving: -€15,39
    148,67 € / 100ml