Collection:

Sexual health

  • Water Based Lubricant Pjur Aqua 250Ml
    -48%

    Water Based Lubricant Pjur Aqua 250Ml

    Regular price €15,40 6,16 € / 100ml
    Sale price €15,40 Regular price €29,89
    You are saving: -€14,49
    6,16 € / 100ml
  • Pjur Back Door Anal Water Lubricant 250ml
    -29% Promo FD

    Pjur Back Door Anal Water Lubricant 250ml

    Sold out
    Let me know
  • Pjur Back Door Anal Relaxing Gel 100Ml
    -19%

    Pjur Back Door Anal Relaxing Gel 100Ml

    Regular price €11,30 11,3 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €13,92
    You are saving: -€2,62
    11,3 € / 100ml
  • Pjur Back Door Anal Relaxing Gel 30Ml
    -17% Promo FD

    Pjur Back Door Anal Relaxing Gel 30Ml

    Sold out
    Let me know
  • Pjur Basic Silicone Lubricant 100 Ml
    -17% Promo FD

    Pjur Basic Silicone Lubricant 100 Ml

    Regular price €10,69 10,69 € / 100ml
    Sale price €10,69 Regular price €12,95
    You are saving: -€2,26
    10,69 € / 100ml
  • Pjur Basic Silicone Lubricant 250 Ml
    -19%

    Pjur Basic Silicone Lubricant 250 Ml

    Regular price €19,00 7,6 € / 100ml
    Sale price €19,00 Regular price €23,45
    You are saving: -€4,45
    7,6 € / 100ml
  • Pjur Light Silicone Lubricant 100 Ml
    -19% Promo FD

    Pjur Light Silicone Lubricant 100 Ml

    Regular price €10,80 10,8 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €13,33
    You are saving: -€2,53
    10,8 € / 100ml
  • Pjur Light Silicone Lubricant 250 Ml
    -19% Promo FD

    Pjur Light Silicone Lubricant 250 Ml

    Regular price €23,80 9,52 € / 100ml
    Sale price €23,80 Regular price €29,31
    You are saving: -€5,51
    9,52 € / 100ml
  • Pjur Man Premium Lubricant 100 Ml
    -19% Promo FD

    Pjur Man Premium Lubricant 100 Ml

    Regular price €11,60 11,6 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €14,27
    You are saving: -€2,67
    11,6 € / 100ml
  • Pjur Man Premium Lubricant 30 Ml
    -19%

    Pjur Man Premium Lubricant 30 Ml

    Regular price €5,60 18,67 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €6,93
    You are saving: -€1,33
    18,67 € / 100ml
  • Pjur Man Steel Stimulating Gel 50 Ml
    -32% Promo FD

    Pjur Man Steel Stimulating Gel 50 Ml

    Regular price €9,10 18,2 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €13,46
    You are saving: -€4,36
    18,2 € / 100ml
  • Pjur Man Xtend Stimulating Massage Cream 50 Ml
    -32% Promo FD

    Pjur Man Xtend Stimulating Massage Cream 50 Ml

    Regular price €9,10 18,2 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €13,46
    You are saving: -€4,36
    18,2 € / 100ml
  • Pjur Med Cleansing Spray 100 Ml
    -17%

    Pjur Med Cleansing Spray 100 Ml

    Sold out
    Let me know
  • Pjur Med Silicone Lubricant 100 Ml
    -44%

    Pjur Med Silicone Lubricant 100 Ml

    Regular price €11,70 11,7 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €20,79
    You are saving: -€9,09
    11,7 € / 100ml
  • Pjur Med Natural Water Based Lubricant 100 Ml
    -8% Promo FD

    Pjur Med Natural Water Based Lubricant 100 Ml

    Regular price €14,95 14,95 € / 100ml
    Sale price €14,95 Regular price €16,32
    You are saving: -€1,37
    14,95 € / 100ml
  • Pjur Med Soft Glide Silicone Lubricant 100 Ml
    -19%

    Pjur Med Soft Glide Silicone Lubricant 100 Ml

    Regular price €11,70 11,7 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €14,40
    You are saving: -€2,70
    11,7 € / 100ml
  • Pjur Woman Aloe Water Based Lubricant 30 Ml
    -46%

    Pjur Woman Aloe Water Based Lubricant 30 Ml

    Regular price €3,90 13,0 € / 100ml
    Sale price €3,90 Regular price €7,26
    You are saving: -€3,36
    13,0 € / 100ml
  • Pjur Woman Toy Lubricant 100 Ml
    -28%

    Pjur Woman Toy Lubricant 100 Ml

    Regular price €10,69 10,69 € / 100ml
    Sale price €10,69 Regular price €14,84
    You are saving: -€4,15
    10,69 € / 100ml
  • Pjur Woman Bodyglide Silicone Lubricant 250 Ml
    -19% Promo FD

    Pjur Woman Bodyglide Silicone Lubricant 250 Ml

    Regular price €23,80 9,52 € / 100ml
    Sale price €23,80 Regular price €29,31
    You are saving: -€5,51
    9,52 € / 100ml
  • Pjur Woman Vegan Water Based Lubricant 100 Ml
    -32%

    Pjur Woman Vegan Water Based Lubricant 100 Ml

    Regular price €10,69 10,69 € / 100ml
    Sale price €10,69 Regular price €15,80
    You are saving: -€5,11
    10,69 € / 100ml
  • Tenga Flex Male Masturbator White
    -22% Promo FD

    Tenga Flex Male Masturbator White

    Regular price €25,70 25,7 € / 1ud
    Sale price €25,70 Regular price €33,15
    You are saving: -€7,45
    25,7 € / 1ud
  • Tenga Geo Aqua Masturbator
    -33%

    Tenga Geo Aqua Masturbator

    Sold out
    Let me know
  • Tenga Original Vacuum Cup Soft Masturbator
    -20% Promo FD

    Tenga Original Vacuum Cup Soft Masturbator

    Regular price €10,10 10,1 € / 1ud
    Sale price €10,10 Regular price €12,68
    You are saving: -€2,58
    10,1 € / 1ud
  • Tenga Squeeze Tube Cup Masturbator Cup Soft
    -20% Promo FD

    Tenga Squeeze Tube Cup Masturbator Cup Soft

    Regular price €10,10 10,1 € / 1ud
    Sale price €10,10 Regular price €12,68
    You are saving: -€2,58
    10,1 € / 1ud
  • Tenga Geo Glacier Masturbator
    -49%

    Tenga Geo Glacier Masturbator

    Regular price €25,30 25,3 € / 1ud
    Sale price €25,30 Regular price €49,68
    You are saving: -€24,38
    25,3 € / 1ud
  • Tenga U.S. Original Masturbation Cup Vacuum Cup
    -12% Promo FD

    Tenga U.S. Original Masturbation Cup Vacuum Cup

    Regular price €12,40 12,4 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €14,11
    You are saving: -€1,71
    12,4 € / 1ud
  • Andro Medical Andro Extender
    -32%

    Andro Medical Andro Extender

    Regular price €117,80 117,8 € / 1ud
    Sale price €117,80 Regular price €173,03
    You are saving: -€55,23
    117,8 € / 1ud
  • Hot Retardant Cream, 50Ml
    -12% Promo FD

    Hot Retardant Cream, 50Ml

    Regular price €21,99 43,98 € / 100ml
    Sale price €21,99 Regular price €24,94
    You are saving: -€2,95
    43,98 € / 100ml
  • Retardant Hot Spray, 50Ml
    -35% Promo FD

    Retardant Hot Spray, 50Ml

    Sold out
    Let me know
  • Hot Rhino Retardant Cream 30Ml
    -43%

    Hot Rhino Retardant Cream 30Ml

    Regular price €10,50 35,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €18,27
    You are saving: -€7,77
    35,0 € / 100ml