Collection:

SILUET

  • Drasanvi Siluet 360 , 120 tablets
    -28%

    Drasanvi Siluet 360 , 120 tablets

    Regular price €22,80 0,19 € / 1ud
    Sale price €22,80 Regular price €31,65
    You are saving: -€8,85
    0,19 € / 1ud
  • Siluet 360 Drasanvi Detox , 600ml liquid
    -29%

    Siluet 360 Drasanvi Detox , 600ml liquid

    Regular price €15,00 2,5 € / 100ml
    Sale price €15,00 Regular price €21,05
    You are saving: -€6,05
    2,5 € / 100ml
  • Siluet 360 Drasanvi Flat Belly Flat Belly, 600ml liquid
    -43%

    Siluet 360 Drasanvi Flat Belly Flat Belly, 600ml liquid

    Regular price €12,00 2,0 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €20,90
    You are saving: -€8,90
    2,0 € / 100ml
  • Siluet 360 Drasanvi Apple Cider Vinegar , 40 gummies
    -33%

    Siluet 360 Drasanvi Apple Cider Vinegar , 40 gummies

    Regular price €8,40 0,21 € / 1ud
    Sale price €8,40 Regular price €12,45
    You are saving: -€4,05
    0,21 € / 1ud
  • Siluet 360 Drasanvi Garcinia+Green Tea , 30 tablets
    -30%

    Siluet 360 Drasanvi Garcinia+Green Tea , 30 tablets

    Regular price €10,00 0,33 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €14,35
    You are saving: -€4,35
    0,33 € / 1ud
  • Siluet 360 Drasanvi Termograss , 30 tablets
    -35%

    Siluet 360 Drasanvi Termograss , 30 tablets

    Regular price €12,20 0,41 € / 1ud
    Sale price €12,20 Regular price €18,90
    You are saving: -€6,70
    0,41 € / 1ud
  • Siluete Lip Balm, 15 ml
    -25%

    Siluete Lip Balm, 15 ml

    Regular price €17,40 116,0 € / 100ml
    Sale price €17,40 Regular price €23,35
    You are saving: -€5,95
    116,0 € / 100ml
  • Siluet 360 Drasanvi Cla Tonogras 3000 , 36 pearls
    -47%

    Siluet 360 Drasanvi Cla Tonogras 3000 , 36 pearls

    Regular price €10,30 0,29 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €19,35
    You are saving: -€9,05
    0,29 € / 1ud
  • Siluet 360 Drasanvi Depur Slim , 14 vials
    -44%

    Siluet 360 Drasanvi Depur Slim , 14 vials

    Regular price €17,50 1,25 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €31,45
    You are saving: -€13,95
    1,25 € / 1ud
  • Siluet 360 Drasanvi Drainage, 600ml liquid
    -29%

    Siluet 360 Drasanvi Drainage, 600ml liquid

    Sold out
    Let me know
  • Siluet 360 Drasanvi Burner, 600 ml liquid
    -5%

    Siluet 360 Drasanvi Burner, 600 ml liquid

    Regular price €17,00 2,83 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €17,89
    You are saving: -€0,89
    2,83 € / 100ml