Collection:

Digestion supplements

  • Aquilea Digestivo, 30 Chewable Tablets
    -15%

    Aquilea Digestivo, 30 Chewable Tablets

    Regular price €8,77 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,77 Regular price €10,32
    You are saving: -€1,55
    0,29 € / 1ud
  • Aboca Finocarbo Plus Intestinal Gas, 50 Capsules
    -24%

    Aboca Finocarbo Plus Intestinal Gas, 50 Capsules

    Regular price €15,90 0,32 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €20,80
    You are saving: -€4,90
    0,32 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast, 30 Capsules
    -22%

    Aboca Coligas Fast, 30 Capsules

    Regular price €9,80 0,33 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,50
    You are saving: -€2,70
    0,33 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast, 50 Capsules
    -26%

    Aboca Coligas Fast, 50 Capsules

    Regular price €13,70 0,27 € / 1ud
    Sale price €13,70 Regular price €18,50
    You are saving: -€4,80
    0,27 € / 1ud
  • 100%Natura Permeavit , 30 sachets
    -18%

    100%Natura Permeavit , 30 sachets

    Regular price €19,80
    Sale price €19,80 Regular price €24,16
    You are saving: -€4,36
  • Zeus Dpur+Bac , 30 capsules
    -17%

    Zeus Dpur+Bac , 30 capsules

    Regular price €52,50 1,75 € / 1ud
    Sale price €52,50 Regular price €62,92
    You are saving: -€10,42
    1,75 € / 1ud
  • Zeus Dpur + Bac , 90 capsules
    -24%

    Zeus Dpur + Bac , 90 capsules

    Regular price €113,50 1,26 € / 1ud
    Sale price €113,50 Regular price €149,27
    You are saving: -€35,77
    1,26 € / 1ud
  • Natysal Lactosul Complex + D3, 20 Capsules
    -24%

    Natysal Lactosul Complex + D3, 20 Capsules

    Regular price €9,80 0,49 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,95
    You are saving: -€3,15
    0,49 € / 1ud
  • Heel Gasteel Plus 30 Stick
    -13%

    Heel Gasteel Plus 30 Stick

    Regular price €22,00 0,73 € / 1ud
    Sale price €22,00 Regular price €25,25
    You are saving: -€3,25
    0,73 € / 1ud
  • Sotya Boldo 500 Mg, 100 Tablets
    -25%

    Sotya Boldo 500 Mg, 100 Tablets

    Regular price €2,60 0,03 € / 1ud
    Sale price €2,60 Regular price €3,47
    You are saving: -€0,87
    0,03 € / 1ud
  • Margan Gastrialoe , 20 vials
    -21%

    Margan Gastrialoe , 20 vials

    Regular price €30,20 1,51 € / 1ud
    Sale price €30,20 Regular price €38,19
    You are saving: -€7,99
    1,51 € / 1ud
  • Lavigor Lavidrena, 20 Vials Of 10 Ml
    -21%

    Lavigor Lavidrena, 20 Vials Of 10 Ml

    Regular price €23,70 237,0 € / 100ml
    Sale price €23,70 Regular price €29,93
    You are saving: -€6,23
    237,0 € / 100ml
  • Lactoflora Adults, 10 Bottles
    -40%

    Lactoflora Adults, 10 Bottles

    Regular price €11,80 11,8 € / 1ud
    Sale price €11,80 Regular price €19,60
    You are saving: -€7,80
    11,8 € / 1ud
  • Jellybell Hepabell, 60 Capsules 720 Mg
    -8% Promo FD

    Jellybell Hepabell, 60 Capsules 720 Mg

    Regular price €22,00 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,00 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,79
    0,37 € / 1ud
  • Internatur Bilidren H Syrup, 250 Ml
    -20% Promo FD

    Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml

    Regular price €16,50 6,6 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €20,52
    You are saving: -€4,02
    6,6 € / 100ml
  • Health Aid Kelp Algae, 240 Tablets
    -26%

    Health Aid Kelp Algae, 240 Tablets

    Regular price €17,00 17,0 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €23,07
    You are saving: -€6,07
    17,0 € / 1ud
  • Granero S Epsolax , 100 g
    -8% Promo FD

    Granero S Epsolax , 100 g

    Regular price €7,10 7,1 € / 100gr
    Sale price €7,10 Regular price €7,70
    You are saving: -€0,60
    7,1 € / 100gr
  • Forza Vita Cardepat , 50 ml
    -16% Promo FD

    Forza Vita Cardepat , 50 ml

    Regular price €31,30 62,6 € / 100ml
    Sale price €31,30 Regular price €37,20
    You are saving: -€5,90
    62,6 € / 100ml
  • Dietisa Hepamix, 250 Ml
    -12% Promo FD

    Dietisa Hepamix, 250 Ml

    Regular price €20,60 8,24 € / 100ml
    Sale price €20,60 Regular price €23,50
    You are saving: -€2,90
    8,24 € / 100ml
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest , 45 capsules

    Regular price €18,80 0,42 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €21,14
    You are saving: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Bonusan L-Glutamine 500 , 60 capsules
    -20% Promo FD

    Bonusan L-Glutamine 500 , 60 capsules

    Regular price €13,60 0,23 € / 1ud
    Sale price €13,60 Regular price €16,99
    You are saving: -€3,39
    0,23 € / 1ud
  • Naturlider Lactobacillus Acidophilus , 30 capsules
    -9%

    Naturlider Lactobacillus Acidophilus , 30 capsules

    Regular price €8,60 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €9,47
    You are saving: -€0,87
    0,29 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom 1 Hb, 250 ml
    -22%

    Bioserum Herbetom 1 Hb, 250 ml

    Regular price €13,30 5,32 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €17,08
    You are saving: -€3,78
    5,32 € / 100ml
  • Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets
    -29%

    Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets

    Regular price €8,10 8,1 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €11,33
    You are saving: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • BOIRON Osmobiotic Flora for Children, 12 sachets
    -10%

    BOIRON Osmobiotic Flora for Children, 12 sachets

    Regular price €16,50 1,38 € / 1ud
    Sale price €16,50 Regular price €18,33
    You are saving: -€1,83
    1,38 € / 1ud
  • Lactoflora Children, 10 Bottles
    -30%

    Lactoflora Children, 10 Bottles

    Regular price €11,60 11,6 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €16,47
    You are saving: -€4,87
    11,6 € / 1ud
  • Vital 2000 Microbiotic (Prebiotic+Probiotic), 10 Sticks
    -8% Promo FD

    Vital 2000 Microbiotic (Prebiotic + Probiotic), 10 sachets

    Regular price €17,80 1,78 € / 1ud
    Sale price €17,80 Regular price €19,32
    You are saving: -€1,52
    1,78 € / 1ud
  • Sikapur Gastro 15 sticks – Mineral silica gel for digestive comfort
    -19%

    Sikapur Gastro 15 sticks – Mineral silica gel for digestive comfort

    Regular price €15,00 1,0 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €18,50
    You are saving: -€3,50
    1,0 € / 1ud
  • Sotya Cascara Sagrada 100 Mg, 30 + 30 Tablets
    -24%

    Sotya Cascara Sagrada 100 Mg, 30 + 30 Tablets

    Regular price €2,90 0,05 € / 1ud
    Sale price €2,90 Regular price €3,82
    You are saving: -€0,92
    0,05 € / 1ud
  • Solgar Psyllium Husk Fibre, 200 capsules
    -31%

    Solgar Psyllium Husk Fibre, 200 capsules

    Regular price €21,90 0,11 € / 1ud
    Sale price €21,90 Regular price €31,74
    You are saving: -€9,84
    0,11 € / 1ud