• Internatur Bilidren H Syrup, 250 Ml
-20% Promo FD

Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml

SKUIN8437003403378

Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml is a food supplement in a 250 ml bottle. This food supplement is designed to provide plant extracts in syrup form.

Regular price €16,50 6,6 € / 100ml
Sale price €16,50 Regular price €20,52
You are saving: -€4,02
6,6 € / 100ml
Internatur Bilidren H Syrup, 250 Ml
Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml
Regular price €16,50 6,6 € / 100ml
Sale price €16,50 Regular price €20,52
You are saving: -€4,02
6,6 € / 100ml

 

 

What is Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml?

Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml is a food supplement in a 250 ml bottle.

What is it used for?

Its purpose is to provide plant extracts in syrup form.

Verified characteristics

  • Pack size: 250 ml

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml?

Check the price of Internatur Bilidren H Syrup, 250 ml on Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me