Collection:

Digestive disorders

  • Bioithas Cystus 30Cap.
    -17%

    Bioithas Cystus 30Cap.

    Regular price €23,20 0,77 € / 1ud
    Sale price €23,20 Regular price €27,98
    You are saving: -€4,78
    0,77 € / 1ud
  • Bioithas Digest 30Cap.
    -20% Promo FD

    Bioithas Digest 30Cap.

    Regular price €20,40 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €25,58
    You are saving: -€5,18
    0,68 € / 1ud
  • Bioithas Mucosa 30Cap.
    -15% Promo FD

    Bioithas Mucosa 30Cap.

    Regular price €19,80 0,66 € / 1ud
    Sale price €19,80 Regular price €23,16
    You are saving: -€3,36
    0,66 € / 1ud
  • Bioithas Immune 30Cap.
    -19% Promo FD

    Bioithas Immune 30Cap.

    Regular price €20,40 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €25,26
    You are saving: -€4,86
    0,68 € / 1ud
  • Bioithas Derma 30Cap.
    -17% Promo FD

    Bioithas Derma 30Cap.

    Regular price €21,20 0,71 € / 1ud
    Sale price €21,20 Regular price €25,58
    You are saving: -€4,38
    0,71 € / 1ud
  • Be + Florabiotic Drops 8 Ml
    -5% Promo FD

    Be + Florabiotic Drops 8 Ml

    Regular price €15,40 192,5 € / 100ml
    Sale price €15,40 Regular price €16,21
    You are saving: -€0,81
    192,5 € / 100ml
  • Besibz Pf 9 Probiotic Forte , 60 capsules
    -6% Promo FD

    Besibz Pf 9 Probiotic Forte , 60 capsules

    Regular price €18,90 0,32 € / 1ud
    Sale price €18,90 Regular price €20,02
    You are saving: -€1,12
    0,32 € / 1ud
  • Artesania Probiot Fresh 30 Tablets Mast.
    -19% Promo FD

    Artesania Probiot Fresh 30 Tablets Mast.

    Regular price €8,30 0,28 € / 1ud
    Sale price €8,30 Regular price €10,22
    You are saving: -€1,92
    0,28 € / 1ud
  • Artesania Probiot 25.000 Senior 15 Sbrs.
    -30%

    Artesania Probiot 25.000 Senior 15 Sbrs.

    Regular price €14,00 14,0 € / 1ud
    Sale price €14,00 Regular price €20,04
    You are saving: -€6,04
    14,0 € / 1ud
  • Artesania Probiot 5000 (Lactobacillus) 15 Sbrs.
    -19% Promo FD

    Artesania Probiot 5000 (Lactobacillus) 15 Sbrs.

    Regular price €18,90 18,9 € / 1ud
    Sale price €18,90 Regular price €23,29
    You are saving: -€4,39
    18,9 € / 1ud
  • Arkopharma Arkobiotics Supraflor Intens Adult, 7 sachets
    -31%

    Arkopharma Arkobiotics Supraflor Intens Adult, 7 sachets

    Regular price €16,30 2,33 € / 1ud
    Sale price €16,30 Regular price €23,70
    You are saving: -€7,40
    2,33 € / 1ud
  • Arkopharma Arkobiotics Vitamins and Defences Children, 7 single doses
    -29%

    Arkopharma Arkobiotics Vitamins and Defences Children, 7 single doses

    Regular price €12,00 12,0 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €16,90
    You are saving: -€4,90
    12,0 € / 1ud
  • Alfa Herbal Reuteri Herbal 20 Capsules Refrigerated
    -29%

    Alfa Herbal Reuteri Herbal 20 Capsules Refrigerated

    Regular price €17,50 0,88 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €24,78
    You are saving: -€7,28
    0,88 € / 1ud
  • Alfa Herbal Alfa Probiotic 10 Capsules
    -26% Promo FD

    Alfa Herbal Alfa Probiotic 10 Capsules

    Sold out
    Let me know
  • Alfa Herbal Alfa Probiotic 60 Capsules
    -30% Promo FD

    Alfa Herbal Alfa Probiotic 60 Capsules

    Regular price €44,90 0,75 € / 1ud
    Sale price €44,90 Regular price €64,17
    You are saving: -€19,27
    0,75 € / 1ud
  • Bioralsuero Probiotic Strawberry 2 x 330 ml
    -17%

    Bioralsuero Probiotic Strawberry 2 x 330 ml

    Regular price €10,10 3,06 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €12,23
    You are saving: -€2,13
    3,06 € / 100ml
  • Vitanatur Simbiotics G Turbo 14 sachets
    -13%

    Vitanatur Simbiotics G Turbo 14 sachets

    Regular price €11,30 0,81 € / 1ud
    Sale price €11,30 Regular price €12,95
    You are saving: -€1,65
    0,81 € / 1ud
  • Gum Periobalance 30 Tablets
    -6%

    Gum Periobalance 30 Tablets

    Regular price €17,70 17,7 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €18,74
    You are saving: -€1,04
    17,7 € / 1ud
  • Casenbiotic Food Supplement 10 tablets
    -7% Promo FD

    Casenbiotic Food Supplement 10 tablets

    Regular price €15,60 1,56 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €16,84
    You are saving: -€1,24
    1,56 € / 1ud
  • Produo Digestive Vitaly 50+, 30 capsules
    -8% Promo FD

    Produo Digestive Vitaly 50+, 30 capsules

    Regular price €18,60 0,62 € / 1ud
    Sale price €18,60 Regular price €20,13
    You are saving: -€1,53
    0,62 € / 1ud
  • Profaes4 Travellers 14 Capsules
    -5%

    Profaes4 Travellers 14 Capsules

    Regular price €11,70 0,84 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €12,32
    You are saving: -€0,62
    0,84 € / 1ud
  • Neo Probiotic Femme, 15 Capsules
    -45%

    Neo Probiotic Femme, 15 Capsules

    Regular price €4,90 0,33 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €8,95
    You are saving: -€4,05
    0,33 € / 1ud
  • Neo Probiotic Lactase, 15 Capsules
    -39%

    Neo Probiotic Lactase, 15 Capsules

    Regular price €5,50 0,37 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €8,95
    You are saving: -€3,45
    0,37 € / 1ud
  • Kernbiotic 10 Sachets 2,5 g
    -24%

    Kernbiotic 10 Sachets 2,5 g

    Regular price €7,40 296,0 € / 100gr
    Sale price €7,40 Regular price €9,68
    You are saving: -€2,28
    296,0 € / 100gr
  • FEMINABIANE C.U. FLASH 20 tablets
    -9%

    FEMINABIANE C.U. FLASH 20 tablets

    Regular price €10,30 0,52 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €11,27
    You are saving: -€0,97
    0,52 € / 1ud
  • Kaleidon Active Age 60+ Probiotic 14 sachets
    -5%

    Kaleidon Active Age 60+ Probiotic 14 sachets

    Regular price €9,70 0,69 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €10,21
    You are saving: -€0,51
    0,69 € / 1ud
  • Lactoflora Ibsolution 28 sachets
    -18%

    Lactoflora Ibsolution 28 sachets

    Regular price €23,20 0,83 € / 1ud
    Sale price €23,20 Regular price €28,41
    You are saving: -€5,21
    0,83 € / 1ud
  • Lactibiane Immuno 30 Sucking Tablets
    -19%

    Lactibiane Immuno 30 Sucking Tablets

    Regular price €14,60 0,49 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €18,10
    You are saving: -€3,50
    0,49 € / 1ud
  • Cystop Probiotic High Recurrence 60 tablets
    -7%

    Cystop Probiotic High Recurrence 60 tablets

    Regular price €29,10 0,49 € / 1ud
    Sale price €29,10 Regular price €31,26
    You are saving: -€2,16
    0,49 € / 1ud
  • Bonusan Betaine HCl Complex, 120 Capsules
    -22%

    Bonusan Betaine HCl Complex, 120 Capsules

    Regular price €21,90 0,18 € / 1ud
    Sale price €21,90 Regular price €27,99
    You are saving: -€6,09
    0,18 € / 1ud