Collection:

TOOSTY

  • Toosty Mint Chocolate Toothpaste, 25 g
    -16%

    Toosty Mint Chocolate Toothpaste, 25 g

    Regular price €3,00 12,0 € / 100gr
    Sale price €3,00 Regular price €3,59
    You are saving: -€0,59
    12,0 € / 100gr
  • Toosty Rucola Toothpaste, 25 g
    -19%

    Toosty Rucola Toothpaste, 25 g

    Regular price €2,90 11,6 € / 100gr
    Sale price €2,90 Regular price €3,59
    You are saving: -€0,69
    11,6 € / 100gr
  • Toosty Toosty Mini Discovery Toothpaste Set, 100 g
    -16%

    Toosty Toosty Mini Discovery Toothpaste Set, 100 g

    Regular price €11,70 11,7 € / 100gr
    Sale price €11,70 Regular price €13,99
    You are saving: -€2,29
    11,7 € / 100gr
  • Toosty Custard Pudding Toothpaste, 25 g
    -16%

    Toosty Custard Pudding Toothpaste, 25 g

    Regular price €3,00 12,0 € / 100gr
    Sale price €3,00 Regular price €3,59
    You are saving: -€0,59
    12,0 € / 100gr
  • Toosty Custard Pudding Toothpaste, 80 g
    -5%

    Toosty Custard Pudding Toothpaste, 80 g

    Regular price €9,30 11,63 € / 100gr
    Sale price €9,30 Regular price €9,79
    You are saving: -€0,49
    11,63 € / 100gr
  • Toosty Lemon Sorbet Toothpaste, 25 g
    -16%

    Toosty Lemon Sorbet Toothpaste, 25 g

    Sold out
    Let me know
  • Toosty Mint Chocolate Toothpaste, 80 g
    -21%

    Toosty Mint Chocolate Toothpaste, 80 g

    Sold out
    Let me know
  • Toosty Lemon Sorbet Toothpaste, 80 gr
    -17%

    Toosty Lemon Sorbet Toothpaste, 80 gr

    Regular price €8,30 10,38 € / 100gr
    Sale price €8,30 Regular price €9,99
    You are saving: -€1,69
    10,38 € / 100gr
  • Toosty Rucola Toothpaste, 80 g
    -5%

    Toosty Rucola Toothpaste, 80 g

    Regular price €9,30 11,63 € / 100gr
    Sale price €9,30 Regular price €9,79
    You are saving: -€0,49
    11,63 € / 100gr
  • Toosty Toosty Discovery Set
    -20%

    Toosty Toosty Discovery Set

    Regular price €31,00 31,0 € / 1ud
    Sale price €31,00 Regular price €38,99
    You are saving: -€7,99
    31,0 € / 1ud