Collection:

TRITEC

  • Vetnova Tri-Tec 14 3,8L
    -5%

    Vetnova Tri-Tec 14 3,8L

    Regular price €241,90 6,37 € / 100ml
    Sale price €241,90 Regular price €254,63
    You are saving: -€12,73
    6,37 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 946 ml
    -6%

    Vetnova Tri-Tec 14 946 ml

    Regular price €63,90 6,75 € / 100ml
    Sale price €63,90 Regular price €67,99
    You are saving: -€4,09
    6,75 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 600 ml
    -10%

    Vetnova Tri-Tec 14 600 ml

    Regular price €43,60 7,27 € / 100ml
    Sale price €43,60 Regular price €48,32
    You are saving: -€4,72
    7,27 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 300 ml
    -7%

    Vetnova Tri-Tec 14 300 ml

    Regular price €26,50 8,83 € / 100ml
    Sale price €26,50 Regular price €28,63
    You are saving: -€2,13
    8,83 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 946 ml, pack of 2
    -10%

    Vetnova Tri-Tec 14 946 ml, pack of 2

    Regular price €122,00 6,45 € / 100ml
    Sale price €122,00 Regular price €135,98
    You are saving: -€13,98
    6,45 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 300 ml, pack of 2
    -9%

    Vetnova Tri-Tec 14 300 ml, pack of 2

    Regular price €52,20 8,7 € / 100ml
    Sale price €52,20 Regular price €57,26
    You are saving: -€5,06
    8,7 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 3.8 l, pack of 2
    -11%

    Vetnova Tri-Tec 14 3.8 l, pack of 2

    Regular price €451,10 5,94 € / 100ml
    Sale price €451,10 Regular price €509,26
    You are saving: -€58,16
    5,94 € / 100ml