Collection:

Veterinary code 10% Extra

  • Vetnova Aptima Biotic 1,05 Kg
    -9%

    Vetnova Aptima Biotic 1,05 Kg

    Regular price €47,10 44,86 € / 1kg
    Sale price €47,10 Regular price €51,99
    You are saving: -€4,89
    44,86 € / 1kg
  • Vetnova Tri-Tec 14 3,8L
    -5%

    Vetnova Tri-Tec 14 3,8L

    Regular price €241,90 6,37 € / 100ml
    Sale price €241,90 Regular price €254,63
    You are saving: -€12,73
    6,37 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 946 ml
    -6%

    Vetnova Tri-Tec 14 946 ml

    Regular price €63,90 6,75 € / 100ml
    Sale price €63,90 Regular price €67,99
    You are saving: -€4,09
    6,75 € / 100ml
  • Vetnova Endure Horses 946 ml with Sprayer
    -5%

    Vetnova Endure Horses 946 ml with Sprayer

    Regular price €64,00
    Sale price €64,00 Regular price €67,37
    You are saving: -€3,37
  • Vetnova Endure, 500 Ml - With Spray Applicator
    -5%

    Vetnova Endure, 500 Ml - With Spray Applicator

    Regular price €40,30 8,06 € / 100ml
    Sale price €40,30 Regular price €42,42
    You are saving: -€2,12
    8,06 € / 100ml
  • Vetnova Endure Refill&Go , Pack 1,5L + 200 Ml
    -5%

    Vetnova Endure Refill&Go , Pack 1,5L + 200 Ml

    Sold out
    Let me know
  • Vetnova Multiva Active Defense for Cats, 45 Chews
    -23%

    Vetnova Multiva Active Defense for Cats, 45 Chews

    Regular price €12,99 19,24 € / 1kg
    Sale price €12,99 Regular price €16,98
    You are saving: -€3,99
    19,24 € / 1kg
  • Vetnova Megatop 180 Ml, for dogs.
    -8%

    Vetnova Megatop 180 Ml, for dogs.

    Regular price €32,90 18,28 € / 100ml
    Sale price €32,90 Regular price €35,76
    You are saving: -€2,86
    18,28 € / 100ml
  • Vetnova Megatop 360 Ml, for dogs.
    -10%

    Vetnova Megatop 360 Ml, for dogs.

    Regular price €44,26 12,29 € / 100ml
    Sale price €44,26 Regular price €49,18
    You are saving: -€4,92
    12,29 € / 100ml