Collection:

VOLUMAX

  • Volumax Redefinition Anti-Wrinkle Volumising Repair Lip Balm 15Ml
    -15%

    Volumax Redefinition Anti-Wrinkle Volumising Repair Lip Balm 15Ml

    Regular price €12,00 80,0 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €14,10
    You are saving: -€2,10
    80,0 € / 100ml
  • Volumax Fruitgloss Cinnamon Lip Moisturiser 7,5Ml
    -22% Oportunidades

    Volumax Fruitgloss Cinnamon Lip Moisturiser 7,5Ml

    Regular price €5,40 72,0 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €6,95
    You are saving: -€1,55
    72,0 € / 100ml
  • Volumax Fruitgloss Strawberry Intense Lip Moisturiser 7,5 Ml.
    -16%

    Volumax Fruitgloss Strawberry Intense Lip Moisturiser 7,5 Ml.

    Regular price €5,40 72,0 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €6,40
    You are saving: -€1,00
    72,0 € / 100ml
  • Volumax Fruitgloss Strawberry Cream Lip Moisturiser 7,5 Ml.
    -16%

    Volumax Fruitgloss Strawberry Cream Lip Moisturiser 7,5 Ml.

    Regular price €5,40 72,0 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €6,40
    You are saving: -€1,00
    72,0 € / 100ml
  • Volumax Supreme Red Fatale
    -21% Promo FD

    Volumax Supreme Red Fatale

    Regular price €11,70 11,7 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €14,88
    You are saving: -€3,18
    11,7 € / 1ud