Collection:

Zenifel and Zenidog products

  • Virbac Zenidog Collar S
    -12%

    Virbac Zenidog Collar S

    Regular price €22,80 22,8 € / 1ud
    Sale price €22,80 Regular price €26,00
    You are saving: -€3,20
    22,8 € / 1ud
  • Virbac Zenidog Collar M/L
    -9%

    Virbac Zenidog Collar M/L

    Regular price €24,10 24,1 € / 1ud
    Sale price €24,10 Regular price €26,44
    You are saving: -€2,34
    24,1 € / 1ud
  • Virbac Zenidog Dog Diffuser Gel, 230 g
    -9%

    Virbac Zenidog Dog Diffuser Gel, 230 g

    Regular price €23,90 10,39 € / 100gr
    Sale price €23,90 Regular price €26,22
    You are saving: -€2,32
    10,39 € / 100gr
  • Virbac Zenifel Spray Cats, 60Ml
    -12%

    Virbac Zenifel Spray Cats, 60Ml

    Regular price €20,00 33,33 € / 100ml
    Sale price €20,00 Regular price €22,78
    You are saving: -€2,78
    33,33 € / 100ml
  • Virbac Zenifel Cat Diffuser Gel, 230 g
    -9%

    Virbac Zenifel Cat Diffuser Gel, 230 g

    Regular price €25,70 11,17 € / 100gr
    Sale price €25,70 Regular price €28,22
    You are saving: -€2,52
    11,17 € / 100gr
  • Virbac Zenifel Diffuser Gel for Cats, Pack of 2 x 230 g
    -12%

    Virbac Zenifel Diffuser Gel for Cats, Pack of 2 x 230 g

    Regular price €49,90 10,85 € / 100gr
    Sale price €49,90 Regular price €56,44
    You are saving: -€6,54
    10,85 € / 100gr