• Alliumnoir Allium Noir Circul , 30 ml
-9% Promo FD

Alliumnoir Allium Noir Circul, 30 ml

SKUAL8436539968948

Alliumnoir Allium Noir Circul, 30 ml is a food supplement in a 30 ml bottle. It contains black garlic and black onion. This food supplement is designed to provide organic extracts of black garlic and black onion to support circulation.

Regular price €37,50 125,0 € / 100ml
Sale price €37,50 Regular price €41,20
You are saving: -€3,70
125,0 € / 100ml
Sold out
Alliumnoir Allium Noir Circul , 30 ml
Alliumnoir Allium Noir Circul, 30 ml
Regular price €37,50 125,0 € / 100ml
Sale price €37,50 Regular price €41,20
You are saving: -€3,70
125,0 € / 100ml

 

 

What is Alliumnoir Allium Noir Circul, 30 ml?

Alliumnoir Allium Noir Circul, 30 ml is a food supplement in a 30 ml bottle.

What is it used for?

It is designed to provide organic extracts of black garlic and black onion to support circulation.

Verified characteristics

  • Pack size: 30 ml
  • Identified ingredients: black garlic, black onion

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Alliumnoir Allium Noir Circul, 30 ml?

Check the price of Alliumnoir Allium Noir Circul, 30 ml on Farmaciasdirect and check the current promotions before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me