• Drasanvi Venox Roll-On Gel, 60 ml
-26%

Drasanvi Venox Roll-On Gel, 60 ml

SKUVE8436044513510
Fresh gel with soothing effect to relieve discomfort in tired legs.
Regular price €10,10 16,83 € / 100ml
Sale price €10,10 Regular price €13,60
You are saving: -€3,50
16,83 € / 100ml
Drasanvi Venox Roll-On Gel, 60 ml
Drasanvi Venox Roll-On Gel, 60 ml
Regular price €10,10 16,83 € / 100ml
Sale price €10,10 Regular price €13,60
You are saving: -€3,50
16,83 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me