• Alpecin Booster, 3 X 200 Ml
-16%

Alpecin Booster, 3 x 200 ml

SKUAL4202119104131

Alpecin Booster, 3 x 200 ml is a personal care product in 200 ml bottles, designed for cosmetic or hygiene use as indicated on the packaging.

Regular price €34,90 5,82 € / 100ml
Sale price €34,90 Regular price €41,70
You are saving: -€6,80
5,82 € / 100ml
Alpecin Booster, 3 X 200 Ml
Alpecin Booster, 3 x 200 ml
Regular price €34,90 5,82 € / 100ml
Sale price €34,90 Regular price €41,70
You are saving: -€6,80
5,82 € / 100ml
Pharmaceutical Recommendation
 
 
 
3 item(s)
€0,00

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me