• Anroch Nomaskil Weight Control Aid, 450 Ml
-14%

Anroch Nomaskil Aids Weight Control, 450 ml

SKUAN658921881484

Anroch Nomaskil Weight Management Aid, 450 ml is a food supplement in a 450 ml bottle. This weight management product is designed to support a weight management programme and comes in liquid form. As a food supplement, it should be used in accordance with the instructions on the packaging.

Regular price €30,17 6,7 € / 100ml
Sale price €30,17 Regular price €34,89
You are saving: -€4,72
6,7 € / 100ml
Sold out
Anroch Nomaskil Weight Control Aid, 450 Ml
Anroch Nomaskil Aids Weight Control, 450 ml
Regular price €30,17 6,7 € / 100ml
Sale price €30,17 Regular price €34,89
You are saving: -€4,72
6,7 € / 100ml

 

 

What is Anroch Nomaskil Weight Management Aid, 450 ml?

Anroch Nomaskil Weight Management Aid, 450 ml is a food supplement in a 450 ml bottle. It forms part of the weight management range.

What is it used for?

As a food supplement, its purpose is to support a weight management programme in liquid form.

Verified characteristics

  • Pack size: 450 ml

Precautions

Dietary supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Anroch Nomaskil Weight Management Aid, 450 ml?

Check the price of Anroch Nomaskil Weight Management Aid, 450 ml, on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me