• Arnidol Gel Stick Promo 2023 , 15 g
-29%

Arnidol Gel Stick Promo 2023 , 15 g

SKUAR8424657048314

Arnidol Gel stick refreshes and soothes the skin after a mild stroke.

Regular price €10,60 70,67 € / 100gr
Sale price €10,60 Regular price €14,88
You are saving: -€4,28
70,67 € / 100gr
Sold out
Arnidol Gel Stick Promo 2023 , 15 g
Arnidol Gel Stick Promo 2023 , 15 g
Regular price €10,60 70,67 € / 100gr
Sale price €10,60 Regular price €14,88
You are saving: -€4,28
70,67 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me