• Atache Cc Corporal Care Cellu-Attack Body Cream 200Ml
-5% Promo FD

Atache Cc Corporal Care Cellu-Attack Body Cream 200Ml

SKUAT8430795003054

Body cream to combat cellulite.

Regular price €37,60 18,8 € / 100ml
Sale price €37,60 Regular price €39,58
You are saving: -€1,98
18,8 € / 100ml
Atache Cc Corporal Care Cellu-Attack Body Cream 200Ml
Atache Cc Corporal Care Cellu-Attack Body Cream 200Ml
Regular price €37,60 18,8 € / 100ml
Sale price €37,60 Regular price €39,58
You are saving: -€1,98
18,8 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me