• Atache Dermic+ Intensifier Supreme 50Ml.
-27%

Atache Dermic+ Intensifier Supreme 50Ml.

SKUAT8430795002842
Sérum intensivo para mejorar la textura de la piel.
Regular price €58,30 116,6 € / 100ml
Sale price €58,30 Regular price €79,95
You are saving: -€21,65
116,6 € / 100ml
Atache Dermic+ Intensifier Supreme 50Ml.
Atache Dermic+ Intensifier Supreme 50Ml.
Regular price €58,30 116,6 € / 100ml
Sale price €58,30 Regular price €79,95
You are saving: -€21,65
116,6 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me