• Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
  • Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
  • Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
  • Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
  • Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
  • Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
  • Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
-21%

Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml

SKUVI3337875821636

Liftactiv Retinol Serum

Regular price €37,60 125,33 € / 100ml
Sale price €37,60 Regular price €47,40
You are saving: -€9,80
125,33 € / 100ml
Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
Vichy Liftactiv Retinol Deep Wrinkle Serum, 30 ml
Regular price €37,60 125,33 € / 100ml
Sale price €37,60 Regular price €47,40
You are saving: -€9,80
125,33 € / 100ml
Pharmaceutical Recommendation
Including in the routine different active ingredients that stimulate the synthesis of collagen and elastin will make them act synergistically, transforming and optimising the skin. We will obtain a firm, juicy and repulped skin.
 
 
 
3 item(s)
€0,00

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me