• Atache Essentielle Hydrocream 200Ml.
-14% Promo FD

Essentielle Hydrocream 200ml.

SKUAT8430795005355

Atache Essentielle Hydrocream 200ml is a facial or body care product in a 200ml bottle.

Regular price €34,40 17,2 € / 100ml
Sale price €34,40 Regular price €39,95
You are saving: -€5,55
17,2 € / 100ml
Atache Essentielle Hydrocream 200Ml.
Essentielle Hydrocream 200ml.
Regular price €34,40 17,2 € / 100ml
Sale price €34,40 Regular price €39,95
You are saving: -€5,55
17,2 € / 100ml

 

 

What is Atache Essentielle Hydrocream 200ml?

Atache Essentielle Hydrocream 200ml is a facial or body care product in a 200ml bottle.

What is it used for?

It is designed to moisturise and nourish the skin with a cream for use on the face or body.

Verified characteristics

  • Pack size: 200 ml

Who is it suitable for?

People who wish to moisturise and nourish their skin with a face or body cream.

Precautions

Avoid contact with the eyes and discontinue use if irritation occurs. Check the list of ingredients if you have any known sensitivities.

What is the price of Atache Essentielle Hydrocream 200 ml?

Check the price of Atache Essentielle Hydrocream 200ml on Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me