• Atache Essentielle Renewal Therapy Exfoliating Scrub 5Ml.
-5% Promo FD Oportunidades

Atache Essentielle Renewal Therapy Exfoliating Scrub 5Ml.

SKUAT8430795005294

Gentle exfoliator for renewed skin.

Regular price €59,50 1190,0 € / 100ml
Sale price €59,50 Regular price €62,63
You are saving: -€3,13
1190,0 € / 100ml
Atache Essentielle Renewal Therapy Exfoliating Scrub 5Ml.
Atache Essentielle Renewal Therapy Exfoliating Scrub 5Ml.
Regular price €59,50 1190,0 € / 100ml
Sale price €59,50 Regular price €62,63
You are saving: -€3,13
1190,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me