• Atache Lift Therapy Tensor Boost Double Serum 30Ml.
  • Atache Lift Therapy Tensor Boost Double Serum 30Ml.
-9% Oportunidades

Atache Lift Therapy Tensor Boost Double Serum 30Ml.

SKUAT8430795001043
Sérum doble de la línea Lift Therapy.
Regular price €50,00 166,67 € / 100ml
Sale price €50,00 Regular price €55,16
You are saving: -€5,16
166,67 € / 100ml
Atache Lift Therapy Tensor Boost Double Serum 30Ml.
Atache Lift Therapy Tensor Boost Double Serum 30Ml.
Regular price €50,00 166,67 € / 100ml
Sale price €50,00 Regular price €55,16
You are saving: -€5,16
166,67 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me