• Biform Biform Orange Power With Curcuma , 500 ml
-12%

Biform Biform Orange Power With Curcuma , 500 ml

SKUBI8414200300266

A liquid preparation containing orange and turmeric, in a 500 ml bottle, designed to be taken diluted in accordance with the manufacturer’s instructions.

Regular price €23,00 4,6 € / 100ml
Sale price €23,00 Regular price €26,16
You are saving: -€3,16
4,6 € / 100ml
Biform Biform Orange Power With Curcuma , 500 ml
Biform Biform Orange Power With Curcuma , 500 ml
Regular price €23,00 4,6 € / 100ml
Sale price €23,00 Regular price €26,16
You are saving: -€3,16
4,6 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me