• Biotona Supergreens Raw Powder, 200 Gr
-15% Promo FD

Biotona Supergreens Raw Powder, 200 Gr

SKUBI5412360007516

A powdered blend of green superfoods to add to smoothies, juices or cold drinks.

Regular price €29,33 14,67 € / 100gr
Sale price €29,33 Regular price €34,57
You are saving: -€5,24
14,67 € / 100gr
Sold out
Biotona Supergreens Raw Powder, 200 Gr
Biotona Supergreens Raw Powder, 200 Gr
Regular price €29,33 14,67 € / 100gr
Sale price €29,33 Regular price €34,57
You are saving: -€5,24
14,67 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me