• Paracelsia 46 Diurance, 1 Liter
-11%

Paracelsia 46 Diurance, 1 litre

SKUPA8436007804662

Paracelsia 46 Diurance, 1 litre is a food supplement supplied in a 1-litre bottle. This food supplement is designed to provide plant extracts in liquid form.

Regular price €93,20 9,32 € / 100ml
Sale price €93,20 Regular price €105,23
You are saving: -€12,03
9,32 € / 100ml
Paracelsia 46 Diurance, 1 Liter
Paracelsia 46 Diurance, 1 litre
Regular price €93,20 9,32 € / 100ml
Sale price €93,20 Regular price €105,23
You are saving: -€12,03
9,32 € / 100ml

 

 

What is Paracelsia 46 Diurance, 1 litre?

Paracelsia 46 Diurance, 1 litre is a food supplement in a 1-litre container.

What is it used for?

Its purpose is to provide plant extracts in liquid form.

Verified characteristics

  • Pack size: 1 litre

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Paracelsia 46 Diurance, 1 litre?

Check the price of Paracelsia 46 Diurance, 1 litre, on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me