• Bivos Lactobacillus Drops 8 ml
-7%

Bivos Lactobacillus Drops 8 ml

SKU171809

It works by restoring the intestinal flora.

Regular price €15,80 197,5 € / 100ml
Sale price €15,80 Regular price €16,98
You are saving: -€1,18
197,5 € / 100ml
Bivos Lactobacillus Drops 8 ml
Bivos Lactobacillus Drops 8 ml
Regular price €15,80 197,5 € / 100ml
Sale price €15,80 Regular price €16,98
You are saving: -€1,18
197,5 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me