• Buona Ferrodue 15Ml.
-47%

Buona Ferrodue 15Ml.

SKUBU8032749650132

Iron supplement in liquid form.

Regular price €11,80 78,67 € / 100ml
Sale price €11,80 Regular price €22,11
You are saving: -€10,31
78,67 € / 100ml
Buona Ferrodue 15Ml.
Buona Ferrodue 15Ml.
Regular price €11,80 78,67 € / 100ml
Sale price €11,80 Regular price €22,11
You are saving: -€10,31
78,67 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me