• Miniland Thermy Rose 350Ml
-28%

Miniland Thermy Rose 350Ml

SKUMI8413082892173

Liquid flask 350ml made of high quality steel. Rosé.

Regular price €12,89 3,68 € / 100ml
Sale price €12,89 Regular price €17,90
You are saving: -€5,01
3,68 € / 100ml
Sold out
Miniland Thermy Rose 350Ml
Miniland Thermy Rose 350Ml
Regular price €12,89 3,68 € / 100ml
Sale price €12,89 Regular price €17,90
You are saving: -€5,01
3,68 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me