• Cocosolis Lift+ Anti-Aging Serum , 50 ml
  • Cocosolis Lift+ Anti-Aging Serum , 50 ml
  • Cocosolis Lift+ Anti-Aging Serum , 50 ml
  • Cocosolis Lift+ Anti-Aging Serum , 50 ml
-36%

Cocosolis Lift+ Anti-Aging Serum , 50 ml

SKUCO3800502737216

Cocosolis Lift+ Anti-Ageing Serum revitalises and firms the skin of the neck, décolleté and bust. Formulated with 9 powerful ingredients, it stimulates collagen production, smoothes wrinkles and improves skin texture. Its deep action provides a visible rejuvenating effect and firmer, smoother skin, enveloped in a delicate pear fragrance.

Regular price €18,60 37,2 € / 100ml
Sale price €18,60 Regular price €29,00
You are saving: -€10,40
37,2 € / 100ml
20% off
across the entire brand.
Valid until 13 October.
Cocosolis Lift+ Anti-Aging Serum , 50 ml
Cocosolis Lift+ Anti-Aging Serum , 50 ml
Regular price €18,60 37,2 € / 100ml
Sale price €18,60 Regular price €29,00
You are saving: -€10,40
37,2 € / 100ml

 

 

Cocosolis Lift+ Anti-Aging Serum , 50 ml

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me