• Covetrus Nutricarevet Senior Gel Supplement for Cats, 50Ml
-10%

Covetrus Nutricarevet Senior Gel Supplement for Cats, 50Ml

SKUCO8720171383574

Supplementary gel for the general health of older cats.

Regular price €15,35 30,7 € / 100ml
Sale price €15,35 Regular price €17,06
You are saving: -€1,71
30,7 € / 100ml
Sold out
Covetrus Nutricarevet Senior Gel Supplement for Cats, 50Ml
Covetrus Nutricarevet Senior Gel Supplement for Cats, 50Ml
Regular price €15,35 30,7 € / 100ml
Sale price €15,35 Regular price €17,06
You are saving: -€1,71
30,7 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me