• Dr. Konopka'S Hot Facial Scrub 75Ml. Vegan
-30% Promo FD

Dr. Konopka'S Hot Facial Scrub 75Ml. Vegan

SKUDR4744183019188

Hot facial scrub 75 ml.

Regular price €5,60 7,47 € / 100ml
Sale price €5,60 Regular price €7,96
You are saving: -€2,36
7,47 € / 100ml
Dr. Konopka'S Hot Facial Scrub 75Ml. Vegan
Dr. Konopka'S Hot Facial Scrub 75Ml. Vegan
Regular price €5,60 7,47 € / 100ml
Sale price €5,60 Regular price €7,96
You are saving: -€2,36
7,47 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: EUROBIO LAB OÜ Supplier's address: Leiva, 5, Tallin, cp 12618Mobile phone: +372 6654470