• Equisalud Yap 12 Circulation, 31 Ml
-24% Promo FD

Equisalud Yap 12 Circulation, 31 Ml

SKUEQ8436003021124

A formula that improves blood circulation and promotes vascular health.

Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
Sale price €14,70 Regular price €19,47
You are saving: -€4,77
47,42 € / 100ml
Equisalud Yap 12 Circulation, 31 Ml
Equisalud Yap 12 Circulation, 31 Ml
Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
Sale price €14,70 Regular price €19,47
You are saving: -€4,77
47,42 € / 100ml

 

 

What is Equisalud Yap 12 Circulation, 31 ml?

A formula that improves blood circulation and promotes vascular health.

Composition and characteristics

  • A formula that improves blood circulation and promotes vascular health.
  • Pack size: 31 ml.

Directions for use

Take the daily dose indicated on the packaging, preferably with water and with a meal, as recommended by the manufacturer. Do not exceed the recommended daily dose.

Who is it suitable for?

Adults who wish to supplement their diet with a formula designed for the purpose stated on the product.

Precautions and storage

Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet or a healthy lifestyle. Keep out of reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me