• Equizal 400Ml
-7%
Trm

Equizal 400Ml

SKUTR5391504341252

Protective cream for horses

Regular price €24,00 6,0 € / 100ml
Sale price €24,00 Regular price €25,74
You are saving: -€1,74
6,0 € / 100ml
Equizal 400Ml
Equizal 400Ml
Regular price €24,00 6,0 € / 100ml
Sale price €24,00 Regular price €25,74
You are saving: -€1,74
6,0 € / 100ml
Pharmaceutical Recommendation
 
 
 
2 item(s)
€0,00

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203