• Erbenobili Oligoceleste Cu/Au/Ag 50Ml
-36% Promo FD

Erbenobili Oligoceleste Cu/Au/Ag 50Ml

SKUER8033831001221

Trace elements of copper, gold and silver.

Regular price €14,20 28,4 € / 100ml
Sale price €14,20 Regular price €22,14
You are saving: -€7,94
28,4 € / 100ml
Erbenobili Oligoceleste Cu/Au/Ag 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Cu/Au/Ag 50Ml
Regular price €14,20 28,4 € / 100ml
Sale price €14,20 Regular price €22,14
You are saving: -€7,94
28,4 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me