• Erbenobili Oligoceleste Li 50Ml
-37%

Erbenobili Oligoceleste Li 50Ml

SKUER8033831001276

Lithium trace elements.

Regular price €13,90 27,8 € / 100ml
Sale price €13,90 Regular price €22,14
You are saving: -€8,24
27,8 € / 100ml
Erbenobili Oligoceleste Li 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Li 50Ml
Regular price €13,90 27,8 € / 100ml
Sale price €13,90 Regular price €22,14
You are saving: -€8,24
27,8 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me