• Erbenobili Oligoceleste Mn/Cu/Co 50Ml
-35% Promo FD

Erbenobili Oligoceleste Mn/Cu/Co 50Ml

SKUER8033831001320

Trace elements Manganese, Copper and Cobalt.

Regular price €14,50 29,0 € / 100ml
Sale price €14,50 Regular price €22,14
You are saving: -€7,64
29,0 € / 100ml
Sold out
Erbenobili Oligoceleste Mn/Cu/Co 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Mn/Cu/Co 50Ml
Regular price €14,50 29,0 € / 100ml
Sale price €14,50 Regular price €22,14
You are saving: -€7,64
29,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me