• Erbenobili Oligoceleste Zn/Cu (Zinc/Copper) Trace element 50Ml
-34% Promo FD

Erbenobili Oligoceleste Zn/Cu (Zinc/Copper) Trace Element 50 ml

SKUER8033831001375

Erbenobili Oligoceleste Zn/Cu (Zinc/Copper) Trace Element 50 ml is a health and wellbeing product in a 50 ml bottle, designed for the specific use indicated on the label.

Regular price €14,70 29,4 € / 100ml
Sale price €14,70 Regular price €22,14
You are saving: -€7,44
29,4 € / 100ml
Sold out
Erbenobili Oligoceleste Zn/Cu (Zinc/Copper) Trace element 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Zn/Cu (Zinc/Copper) Trace Element 50 ml
Regular price €14,70 29,4 € / 100ml
Sale price €14,70 Regular price €22,14
You are saving: -€7,44
29,4 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me