• Farmina N&D Cat Spirulina Aranque 1,5Kg
-10%

Farmina N&D Cat Spirulina Aranque 1,5Kg

SKUFA8010276041135

Dry cat food with herring and spirulina

Regular price €26,91 17,94 € / 1kg
Sale price €26,91 Regular price €29,90
You are saving: -€2,99
17,94 € / 1kg
Sold out
Farmina N&D Cat Spirulina Aranque 1,5Kg
Farmina N&D Cat Spirulina Aranque 1,5Kg
Regular price €26,91 17,94 € / 1kg
Sale price €26,91 Regular price €29,90
You are saving: -€2,99
17,94 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me