• Filorga Ncef-Revitalize Cream, 50 ml
-39%

Filorga Ncef-Revitalize Cream, 50 ml

SKUFI3540550015323

Filorga NCEF-Revitalize 50 ml face cream for skin showing signs of tiredness, a lack of radiance and loss of firmness.

Regular price €60,00 120,0 € / 100ml
Sale price €60,00 Regular price €98,90
You are saving: -€38,90
120,0 € / 100ml
Filorga Ncef-Revitalize Cream, 50 ml
Filorga Ncef-Revitalize Cream, 50 ml
Regular price €60,00 120,0 € / 100ml
Sale price €60,00 Regular price €98,90
You are saving: -€38,90
120,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Laboratoires Filorga Supplier's address: 2 Rue de Lisbonne, 75008 ParisMobile phone: +33 1 53 76 85 00