• Filorga Skin-Prep Oil, 150 ml
-35%

Filorga Skin-Prep Oil, 150 ml

SKUFI3540550014913

Make-up remover oil tested as non-comedogenic

Regular price €19,40 12,93 € / 100ml
Sale price €19,40 Regular price €29,90
You are saving: -€10,50
12,93 € / 100ml
Filorga Skin-Prep Oil, 150 ml
Filorga Skin-Prep Oil, 150 ml
Regular price €19,40 12,93 € / 100ml
Sale price €19,40 Regular price €29,90
You are saving: -€10,50
12,93 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Laboratoires Filorga Supplier's address: 2 Rue de Lisbonne, 75008 ParisMobile phone: +33 1 53 76 85 00