• Forza Vita Oliprex (Olivo Composto), 50 Ml
-16% Promo FD

Forza Vita Oliprex (Olivo Composto), 50 Ml

SKUFO8023966200453

Forza Vita Oliprex (Olivo Composto), 50 ml is a liquid plant-based preparation, available in 50 ml bottles. It must be used in accordance with the composition and the manufacturer’s instructions.

Regular price €31,20 62,4 € / 100ml
Sale price €31,20 Regular price €37,20
You are saving: -€6,00
62,4 € / 100ml
Forza Vita Oliprex (Olivo Composto), 50 Ml
Forza Vita Oliprex (Olivo Composto), 50 Ml
Regular price €31,20 62,4 € / 100ml
Sale price €31,20 Regular price €37,20
You are saving: -€6,00
62,4 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me