• Forza Vita Prima Essenza Mint Complex , 10 ml
-13% Promo FD

Forza Vita Prima Essenza Mint Complex , 10 ml

SKUFO8023966500041

Forza Vita Prima Essenza Menta Complex, 10 ml is a concentrated aromatic blend containing mint, available in a 10 ml bottle. It should be used in accordance with the composition and the manufacturer’s instructions.

Regular price €32,30 323,0 € / 100ml
Sale price €32,30 Regular price €37,25
You are saving: -€4,95
323,0 € / 100ml
Forza Vita Prima Essenza Mint Complex , 10 ml
Forza Vita Prima Essenza Mint Complex , 10 ml
Regular price €32,30 323,0 € / 100ml
Sale price €32,30 Regular price €37,25
You are saving: -€4,95
323,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me