• Genové Pilopeptan Woman Eyelashes & Eyebrows , 6 ml
-16%

Genové Pilopeptan Woman Eyelashes and Eyebrows, 6 ml

SKUGE8423372800429

Genové Pilopeptan Woman Eyelashes and Eyebrows, 6 ml is a personal care product in a 6 ml format, designed for cosmetic or hygiene use as indicated on the packaging.

Regular price €31,80 530,0 € / 100ml
Sale price €31,80 Regular price €37,70
You are saving: -€5,90
530,0 € / 100ml
Genové Pilopeptan Woman Eyelashes & Eyebrows , 6 ml
Genové Pilopeptan Woman Eyelashes and Eyebrows, 6 ml
Regular price €31,80 530,0 € / 100ml
Sale price €31,80 Regular price €37,70
You are saving: -€5,90
530,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me